6 maja, 2024

Bramki wideo z meczu półfinałowego ConcaChampions – Fox Sports

Ameryka i Pachuca Przecięli ścieżki Półfinały Podrzędny Puchar Mistrzów CONCACAF. Rozegrano pierwszy mecz Stadion Azteków Jako pierwszy otworzył rejestrację lokalny zespół.

Zendejas strzelił dla Ameryki 1:0

Ledwo przeszli 12 minut pierwszej połowy I Ameryka znalazła celchociaż wcześniej Ostrzegł w ciągu kilku sekund od rozpoczęcia zobowiązania.

On 1:0 dla Orłów Dotarło, dzięki Alejandro Zendegasa. Atak Azulcremy przyszedł z prawego skrzydła Królowie Izraelaktóre zostało jednak w większości odrzucone przez obronę Gophers Pozostawiono to Zendejasowi Posłał piłkę do siatki Pachucy, minąwszy uczniów Andre Jardina.

Zendegasa I tym golem też może się pochwalić Po zdobyciu gola przeciwko wszystkim drużynom, z którymi Ameryka zmierzyła się w Pucharze Mistrzów CONCACAFco pozostawia Stany Zjednoczone na arenie międzynarodowej Na razie pięć bramek w rozgrywkach.

Możesz być zainteresowany: Jardine i Anselme zostają ukarani! Dwóch trenerów American i Cruz Azul zostało ukaranych grzywnami za skargi dotyczące sędziowania

Alejandro Zendejas był czarnym charakterem w remisie

Kiedy wydawało się, że Ameryka może zrobić sobie przerwę i wynik był na jej korzyść, Zendejas faulował w niebezpiecznym obszarze Pachuca mógł więc wyrównać.

Osama Al-Idrissi To on był odpowiedzialny za popełnienie faulu i trzymanie piłki blisko pola karnego Andres Mikołta nagłówek To będzie równe Wynik to 1-1. Oznacza to piątą asystę Holendra z Marokańczykiem w barwach narodowych Puchar Mistrzów CONCACAF.

W drugiej połowie nie wróciło już to samo natężenie, a Pachuca skupił się na swoim celu, a Amerykanie nie mieli wystarczającej głębi, aby osiągnąć cel. W rezultacie remis 1:1 i przewagę bramki na wyjeździe zdobył Tuzos.

Kiedy zostanie rozegrany mecz Vuelta Pachuca vs America?

Następnie odbędzie się drugi mecz półfinału Pucharu Mistrzów CONCACAF Wtorek, 30 kwietnia o 19:15czasu środkowego Meksyku.

READ  Kibice Chivas protestowali przeciwko drużynie w Mexico City

Możesz cieszyć się grąZa pośrednictwem różnych platform FOX Sports, takich jak poprosić.

Kliknij tutaj: Mala-Bóg poleciał! Amerykański bramkarz odepchnął bramkę Al-Idrissiego od bramki wideo