2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Azteca TV będzie transmitować mecz Portugalia – Ghana na żywo Katar 2022

Portugalia kontra Ghana grupa godz Na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Składa się z wyborów z Portugalia, Ghana, Urugwaj i Korea Południowa. W najbliższy czwartek 24 listopada zostaną rozegrane mecze odpowiadające jednemu terminowi sektora. Możesz cieszyć się obydwoma Aztek 7i Kanał Pucharu Świata.

7:00 (czasu środkowoeuropejskiego) Meksyk) Reprezentacja Urugwaju zmierzy się Korea Południowa A o 10:00 rano zagrają Portugalia przeciwko Ghana.

La Cotorrisa przed meczem Meksyk-Polska

Możesz być zainteresowany:
Cristiano Ronaldo wysyła wiadomość przed swoim debiutem w Katarze 2022

Portugalia – Ghana w Katarze 2022

Chociaż nie ma monopolu na takie światła Francja w porządku Niemcy, Reprezentacja Portugalii Ma jedno z najlepszych pokoleń piłkarzy ostatnich czasów. Oprócz wspaniałej osobowości, Cristiano RonaldoMa graczy na wysokim poziomie Bernardo Silva, Bruno Fernandes, Ruben Dias, Joao Cancelo s Joao Felix.

Wielcy nieobecni z Lusitanian Team są Diogo Jota z powodu kontuzji i Goncalo Guedesi Joao Moutinho s Renato Sanchez Decyzja techniczna eksperta strategicznego Fernando Santosa.

Ghanabędzie starał się grać na poziomie, który osiągnął Republika Południowej Afryki 2010. Jego gwiazdą jest FW Athletic Bilbao, Inaki Williams. Ma też nazwy np Tomasza Parteya s Andrzej Ajew.

/ Reutera

Maroko s Senegal już pokazany Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Drużyny z Afryki nie są łatwym przeciwnikiem, więc Ghana Będziesz starał się stawić czoła europejskiej drużynie.

Portugalia s Ghana Spotkali się tylko raz. tam było faza grupowa Z Mundial Brazylia 2014 I bramki z kapusty chrześcijanin s John BoyPortugalia pokonała Afrykę.

Możesz obejrzeć jego grę Katar 2022i Transmisja na żywo na kanale Azteca 7 World Cup.

Możesz być zainteresowany:
Przyszłość Cristiano może być w Arabii Saudyjskiej

READ  Oglądaj dublet Chucky Lozano kontra Bolonia