6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zacięta bitwa między Meksykanami i Argentyńczykami, obrażają nawet Messiego Mediutempo

Zacięta bitwa między Meksykanami i Argentyńczykami, obrażają nawet Messiego Mediutempo

Meksyk /

Sobota, dzień meczowy między Meksyk i Argentyna w Globalizm I już jest „gorąco”. Katarbo zaciętą walkę stoczyli kibice obu krajów Dauha.

Krąży wideo, na którym niektórzy fani biją się nawzajem, w tym jeden w koszulce Niemcy Meksykańska pomoc

W tym czasie nie było interwencji policji ani żadnych władz z kraju przyjmującego, więc były osoby, które zostały ranne, chociaż nie zgłoszono, że były poważnie ranne.

Inni fani uspokoili panującą w tym momencie sytuację, choć nie brakowało narzekań na to Lionel MessiBiała Gwiazda. „Cholerny Messi, cholerny Messi”w filmie.

rywalizacja

Między tymi zespołami toczyła się wielka rywalizacja, chociaż Argentyna zawsze jest na czele. Wygrał fazę grupową w Urugwaju 1930 oraz w ósmym finale w Niemczech 2006 i RPA 2010.

Jednak argentyńscy piłkarze w meksykańskim futbolu mają zwykle lepszą przyszłość niż we własnym kraju, ponieważ oferowane są im lepsze wynagrodzenia; Chociaż warto to zauważyć trzy Mieć jako Do Argentyńczyka (Rogelio Funes Mori)i jego dyrektor techniczny, Gerarda Martino.

READ  Dlaczego Iker Casillas zazdrości Memo Ochoa? wyznać