18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Automatyka magazynowa AMR firmy Locus Robots dociera do Włoch i Polski

Automatyka magazynowa AMR firmy Locus Robots dociera do Włoch i Polski

Locus Robotics się rozwija Jego Balansować Wewnątrz Europa Podczas noszenia rozwiązanie Autonomiczny robot mobilny Automatyzacja magazynu Włochy i Polska. Te roboty poprawić The Wydajność, zredukować The Wydatki I Poprawiają się The Ergonomia I jakość miejsca pracy dla pracowników, dziękuję używać Wiadomości w Technologia I to inteligencja Sztuczny.

Rick Falk, dyrektor generalny Locus Roboticszauważył: „Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia rewolucyjnych rozwiązań Locus w zakresie automatyzacji magazynów do Włoch i Polski w miarę dalszego poszerzania naszego zasięgu w Europie. Nasze rozwiązania robotyczne oparte na sztucznej inteligencji pomogą klientom w tych krajach poprawić produktywność, wydajność i precyzję obiektów, a także zwiększyć produktywność 2–3 razy i zmniejsza koszty pracy”. Pomaga także obniżyć koszty o 50% lub więcej. W miarę wzrostu presji na łańcuchy dostaw nasze inteligentne roboty pomagają przedsiębiorstwom osiągać zyski i zachować konkurencyjność. Dzięki nam przyszłość inteligentnych magazynów staje się możliwa.

To są A.M.R Tam są Zaprojektowany do pracy z pracownikami Z łatwością zwiększ lub zmniejsz swoją zdolność produkcyjną, aby sprostać zmiennym wolumenom zamówień w sezonach szczytowych i poza nimi. Jego Elastyczny model subskrypcji Robotics-as-a-Service oferuje klientom w pełni zarządzane rozwiązanie Roboty, aktualizacje, konserwacja i wsparcie. Dzięki współpracy z ludzkimi pracownikami firma Poprawia produktywność I to Umiejętnośći zarządzania. Jego wielokrotnie nagradzana technologia, algorytmy i analityka w czasie rzeczywistym Udoskonalenie systemu magazynowegoPozwala nam skrócić czas podróży i zwiększyć dokładność, usprawniając procesy i obniżając koszty.

Obecnie tak jest Wdrożone w ponad 65 ośrodkach w Europie i świadczy usługi Dziesiątki klientów z branży retail, e-commerce, opieki zdrowotnej, produkcyjnej i logistycznej. W sierpniu przekroczył tę kwotę 2 miliardy nabierający W skali globalnej 11 miesięcy po osiągnięciu pierwszego kamienia milowego w sektorze wynoszącego 1 miliard w 2022 r.

Denis Neiskoda, wiceprezes EMEA w Locus RoboticsPodświetlony: „LocusBots pomógł już naszym europejskim klientom z handlu detalicznego, handlu elektronicznego, opieki zdrowotnej i logistyki znacznie poprawić produktywność i wydajność. „Nasza potężna i elastyczna technologia AMR umożliwia szerokiej gamie firm łatwe zaspokajanie bieżącego zapotrzebowania, płynny rozwój z myślą o przyszłym rozwoju i utrzymanie konkurencyjności w swoich branżach.”

READ  Polski prezydent obiecuje, że były minister spraw wewnętrznych będzie karmiony siłą w więzieniu

LocusOne

The Platforma wykonawcza Automatyzacja magazynu LocusOne, wspierany przez sztuczną inteligencję i analizę danych, umożliwia płynną orkiestrację wielu robotycznych form na poziomie przedsiębiorstwa w ramach ujednoliconej platformy. Zapewnia Aktualizacja zadań w czasie rzeczywistym Należy go ukończyć w czterech ścianach i w magazynach na wielu poziomach. Poprawia przydział pracy, planowanie tras i wykorzystanie zasobów, zapewniając jednocześnie dane biznesowe dotyczące operacji magazynowych w czasie rzeczywistym.

To rozwiązanie sprawdza się Ponad 27 nagród branżowychŁącznie z prezentem IFOY. Firmy z całego świata z takich dziedzin jak Sprzedaż detalicznaOn Handel elektronicznyDo jego realizacji wykorzystano usługi logistyczne i 3PL nabierający Z dokładnością 99,99%. A.M.R Można je łatwo zainstalować Istniejące magazyny i nowe obiekty inwestycyjne Zielone pole Nie ma potrzeby zmiany infrastruktury ani przepływu pracy. Rozwiązanie zapewnia Wymierny zwrot z inwestycji (ROI) w ciągu kilku miesięcy przeciwko latom.

Na poziomie przedsiębiorstwa borykający się z trudnościami w pracy operatorzy z branży 3PL, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej i produkcji mogą bezproblemowo wykorzystywać roboty do zasilania. Zwiększ pojemność Jeden Aby poradzić sobie ze wzrostem W ciągu zaledwie kilku minut podczas dowolnej operacji. W ten sposób jest to możliwe Poprawa produktywności W swoim działaniu muszą ograniczać koszty, zarządzać i zachować konkurencyjność w obliczu szybkiej ewolucji handlu elektronicznego. To jeszcze bardziej wzmacnia pozycję firmy jako dostawcy robotyki dla branży magazynowej i logistycznej.