3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Atletico San Luis „naśmiewa się” z Vitelsona po wyeliminowaniu Rayadosa i zakwalifikowaniu się do półfinału

Atletico San Luis „naśmiewa się” z Vitelsona po wyeliminowaniu Rayadosa i zakwalifikowaniu się do półfinału

W ćwierćfinale Otwarcie 2023, Atletico San Luis Meksykański futbol zaniemówił po jego eliminacji Planwbrew oczekiwaniom David Feitelson, analityk TUDN. Ten ostatni przewidział nieobecność Potosinosa Półfinały.

Rozpoczął się rewanżowy mecz dla Saleha Monterey’astrzelając szybkiego gola, który zremisował serię i przybliżył drużynę do półfinału. VitelsonaDlatego sarkastycznie zasugerował piosenkarzowi Luis Miguel wraca na stadion Alfonso Lastraswskazując na to Święty Ludwik Nie będę go używał do półfinału, przypomniałem sobie, że zmieniłem miejsce.

Ale, Atletico San Louis Był zdziwiony, że dostał bilet Półfinały inauguracyjnego turnieju 2023 Z zdecydowanym golem Vitinho. Sarkastyczna reakcja klubu była natychmiastowa, jak napisano na jego koncie w mediach społecznościowych: „Jeśli chcesz, wyślemy Ci bilety na półfinały. Dla wszystkich zawsze świeci słońce”. Świergot.

Vitelsona„Trzymali mnie za zębami” – przyznał w duchu sportowej rywalizacji o zwycięstwie drużyny Potosi. I zrobili to na boisku. bardzo dobry. Nigdy nie przestanę chwalić ich za wspaniały sezon. Gratulacje! Analityk odpowiedział, zachwycony biletami do półfinału, kończąc rozdział elegancką akceptacją sytuacji.

Możesz być także zainteresowany: Luis Suarez żegna się wśród łez związkowych i zamierza grać z Messim w Inter Miami

READ  Kolekcje, których Meksyk będzie potrzebował, aby dotrzeć do ostatniego żywego meczu grupowego w Katarze 2022