27 kwietnia, 2024

Argentyna padła z niepokonaną Polską

Kraków to impreza. Mimo, że był to przyjazny home run i danie główne, które rozpoczęło się w ciągu tygodnia, polscy kibice siatkówki prawie wypełnili stadion przy krakowskiej Arenie i kibicowali najlepszej na świecie drużynie. I sześć przed rozpoczęciem mundialu, Argentyna Spotkał się z zaciekłością z Polski, która pokonała go 3-0 (25-22, 25-22 i 25-18). W II akcie pomnik Huberta Wagnera.

Argentyna przygotowuje się do Mistrzostw Świata. Prasa FeVA

W przeciwieństwie do wygranej z Serbią, Marcelo Mendes Rozpoczął mecz od dwóch zmian: wszedł Martin Ramos i Luciano Vicentin Augustyn Przegrany i Ezequiel Palacios. Trener postanowił dać minut swoim treneroms, wykorzystał 12 z 14 graczy w drużynie (nie licząc Johna Martineza i samego Losera).

Sprawdź to też

Lazcano: Dlaczego opuścił Los Banderas, swoją przyszłość i "Nie bądź trenerem"

Z dobrą robotą blokową (sześć punktów przeciwko pięciu rywalowi), Argentyna grała równo z Polską w pierwszych dwóch setach. naprawdę, Te dwa obszary są ściśle określone, z dobrymi punktami lokalnej drużyny. Co gorsza, reprezentacja dorzuciła zbyt wiele niewymuszonych błędów (15 ze służby) w kluczowych momentach, nie mogąc wykorzystać swoich szans.

Później, w trzecim secie, Mendez zszedł z ławki, aby spróbować zmienić niektóre elementy, aby spróbować zmienić dynamikę wyniku, ale Polska szybko objęła prowadzenie i zerwała.

Argentyna przegrała z Polską.  Prasa FeVA

Argentyna przegrała z Polską. Prasa FeVA

Dobrą wiadomością dla Argentyny jest dobra forma Bruno Limy, który miał 14 punktów z przewagi i był skuteczny w ataku na poziomie 55%. Ponadto Vicente dodał 10 jednostek.

Na kilka dni przed mundialem Polska pobiegła do domu jako mistrz i już zaczęła świętować.

Argentyna odcięła się od Iranu.  Prasa FeVA

Argentyna odcięła się od Iranu. Prasa FeVA

Zbliżają się do Iranu

Od 11 (Transmisja Pollsatsport), Podopieczni Mendesa zakończą swój udział w meczu pokazowym z Iranem w najbliższą sobotę.

Chociaż jest to gra, w której można nadal testować różne warianty i dawać minuty wszystkim graczom, sztab trenerski i zwykłe stroje pomogą w podjęciu decyzji przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. Obie drużyny spotkają się ponownie za około siedem dni, dzieląc grupę F z Holandią i Egiptem na Mistrzostwach Świata.

READ  Lewandowski zaprzecza, jakoby Polska wygrała z premią milionera

Persowie mają na koncie dwie porażki w towarzyskim meczu (3-0 z Polską i 3-2 z Serbią) i dlatego chcą zmienić oblicze przed wielkim celem roku. Kto to bierze?

Gukardev: Od "Myślałem, że mnie zapomnieli" Grać w Pucharze Świata