28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

aresztowanie nauczyciela za uprawianie seksu z uczennicą;  Mąż oskarżył ją |  Wiadomości z Meksyku

aresztowanie nauczyciela za uprawianie seksu z uczennicą; Mąż oskarżył ją | Wiadomości z Meksyku

Zjednoczone państwo.-Olivia Ortiznauczycielka muzyki w szkole średniej w Pensylwanii w USA, została aresztowana w tym tygodniu po oskarżeniach przeciwko niej, wykonane przez jej mężaPotem było Relacje seksualne z jednym z jego uczniów.

26-letni nauczyciel Był w związku z 17-letnim studentemza które został oskarżony o zinstytucjonalizowaną napaść na tle seksualnym, bezprawny kontakt z nieletnim oraz przestępcze wykorzystanie obiektów szkolnych, Wszystkie poważne przestępstwa.

Może Cię zainteresować: USA: Pracownik Kentucky pomaga uratować porwaną kobietę

Cody Ortz, mąż Olivii, wyznaczony przez Ośrodek Edukacyjny na dyrektora muzycznego szkoły, Poznaj związek po wycieczce grupowej na Florydę w kwietniu i natychmiast powiadomić władze.

Młody mężczyzna przyznał się do związku

Według lokalnych raportów Cody zdał sobie sprawę Po odkryciu na iPadzie rzekomej wiadomości wysłanej przez ucznia Do byłej teraz nauczycielki i chociaż początkowo temu zaprzeczyła, młoda kobieta w końcu przyznała się do romansu ze swoim byłym nauczycielem.

Ze swojej strony władze poinformowały, że związek między kobietą a studentem Rozpoczął się w marcu i trwał do maja br. Podczas fizycznych spotkań seksualnych Stało się to, gdy męża nie było w domu.

Może Cię zainteresować: Floryda: Fałszywy chirurg przyznaje się do wielu „romantycznych sztuczek”

Władze stwierdzają, że 5 maja policja wręczyła nakaz przeszukania domu nauczyciela, Oprócz urządzeń, takich jak telefon komórkowy i iPad.

pozostajemy w kontakcie

Ale, To nie był koniec związku między nimi, Cóż, zamiast kończyć jego kontakt z nastolatkiem, łącz się z nią przez aplikację muzyczną Spotify.

Komunikowali się, przechodząc do określonej listy odtwarzania pod każdym ze swoich publicznych profili i zostawiając sobie wiadomości” – czytamy w raporcie.

Mimo że zapłaciła 150 000 dolarów kaucji, aby wydostać się z więzienia, Olivia Orts Wstępne przesłuchanie odbędzie się 25 maja.

W tej notatce