24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aranżacja Osamy zdradza datę premiery jego specjalnego odcinka – Kudasai

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej anime opartego na napisanej i zilustrowanej przez nią mandze Sosuke ToyaI Układ Osamy (Zakon Królów), udostępniono nowy film promocyjny zapowiedzianego wcześniej specjalnego odcinka serii pod tytułem „Yuki no takarabaku (Skrzynia Skarbów Odwagi)”. W tej zapowiedzi ujawniono, że projekt będzie miał swoją premierę 13 kwietnia w telewizji w Japonii. Chociaż od pierwszego ogłoszenia tego nowego projektu był traktowany jako „odcinek specjalny”, serwis podaje, że zostanie wyemitowany „W każdy czwartek” ze wspomnianej daty, potwierdzający, że anime będzie zawierało więcej niż jeden odcinek.

W tej nowej zapowiedzi ujawniono również motywy muzyczne anime. Za wernisaż odpowiedzialny będzie PEOPLE 1, który będzie nosił tytuł „złoto”. Z drugiej strony piosenkarka Aymer wykona zakończenie swoją solową piosenką „Atimonko”.

Musimy pamiętać, że ten projekt będzie zawierał kilka odcinków i przedstawi nam historię, której nie widzieliśmy w adaptacji anime.

zespół produkcyjny

  • whisky Hatta (ACCA: 13-ku Kansatsu-ka, Death Parade, One Punch Man) jest odpowiedzialny za reżyserię anime mokre studio.
  • Taco Kishimoto (Boku dake ga Inai Machi, Fugou Keiji: Równowaga: nieograniczona, Haikyuu!!) odpowiada za pisanie scenariuszy i nadzór nad nimi.
  • Atsuko Nozaki (Eiyuu Densetsu: Sora no Kiseki The Animation, Tokyo Magnitude 8.0) odpowiada za projekt postaci i reżyserię animacji.
  • Majuko (Hataraku Saibou, Mira no Kaikata) odpowiada za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Touka zaczęła samodzielnie publikować mangę za pośrednictwem portalu. włamanie do mangi I inne usługi w maju 2017. Następnie wydawca Kadokawa Rozpoczęła publikację na papierze w formacie direct-to-collection w lutym 2019 roku. Praca zainspirowała dwudziestotrzyodcinkową adaptację anime wyprodukowanego przez mokre studio To miał premierę w trakcie sezonu Jesień 2021 (październik-grudzień).

Podsumowanie rankingu Osamy

Mieszkańcy królestwa gardzą młodym księciem Boji, który ani nie słyszy, ani nie mówi. Nazywają go „bezużytecznym księciem”, kpiąc z jego rzekomej głupoty. Jednak nawet jeśli Bojji nie jest silny fizycznie, nie jest słaby w sercu. Kiedy przypadek spotyka go z istotą cienia, zamiast tego wierzy, że znalazł przyjaciela wśród tych, którzy chcą tylko zauważyć jego wady. Zaczyna regularnie spotykać się z Kage, Cieniem, do tego stopnia, że ​​nawet to szorstkie stworzenie zaczyna mu się podobać. Nieprawdopodobna przyjaźń Kajiego i Buji przygotowuje grunt pod podróż Księcia, w której zamierza przezwyciężyć swoje lęki i niepewność. Pomimo ciągłych drwin Bojji jest zdeterminowany, by spełnić swoje pragnienie zostania najlepszym królem, jakim może być.

fontanna: Komiczna Natalia

READ  Cesar Bono, przedstawiciel sąsiadów, został przewieziony do szpitala w nagłych wypadkach

(c) 十日草輔・KADOKAWA刊/アニメ「王様ランキング」製作委員会