24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gra Atelier Ryza będzie miała adaptację anime – Kudasai

Podczas specjalnej transmisji, która odbyła się w niedzielę, franczyzy opartej na oryginalnej grze wideo opracowanej przez japońską firmę Gry Koei TecmoI Atelier Ryza: Ever Darkness i sekretna kryjówka (Tokoyami no Joō do Himitsu no Kakurega), ogłoszono, że ten projekt będzie miał adaptację anime. Seria ma mieć premierę latem 2023 roku i będzie zawierała oryginalną obsadę głosową gry.

Udostępniono również pierwszy obraz promocyjny serii.

obsada audio

  • Jurij Noguczi Jak Resaline „Riza” Stout.
  • Hitomi Owada Jak Claudia Valentz.
  • Takuma Terashima Jak Lent Marslink.
  • Yui Kondo Jak Tao Mongarten.
  • Hirofumi Nojima Jak Impel Vollmer.
  • Haruka Terui Jak Lila Decyrus.

zespół produkcyjny

  • Serial reżyseruje m.in Emma Yuzuriha na studiach Filmy z Lejdy.
  • Nadzorowanie skryptów będzie odpowiedzialne za Yashichiro Takahashiego (Ognistooka Shana), który był również odpowiedzialny za fabułę oryginalnej gry.
  • Tomoyuki Shitaya (Shokugeki no Soma) odpowiada za projektowanie postaci.
  • Kazuki Yanagawaktóry również był współproducentem gry wideo, zagra w serialu jako kompozytor ścieżki dźwiękowej.

Gry Koei Tecmo Pierwszy tytuł wydał ks Atelier Ryza: Ever Darkness i sekretna kryjówka W 2019 na PS4, Switch i PC przez Steam. Później kontynuacja pt Atelier Ryza 2: Zaginione Legendy i Sekretna Wróżka Został wydany w styczniu 2021 roku, dodając do PS5 jako nową konsolę, na której można cieszyć się grą. Ta kontynuacja rozgrywa się trzy lata po pierwszej grze z serii. Obie gry sprzedały się łącznie w ponad 1,6 miliona egzemplarzy na całym świecie.

Trzecia i ostatnia gra z serii, zatytułowana Atelier Ryza 3: Alchemist of the End and Secret Key Miał zostać wydany w Japonii w lutym ubiegłego roku, jednak z różnych powodów został przesunięty na 23 marca.

Podsumowanie Atelier Risa

Gra opowiada historię Reisalin Stout, dziewczyny, która mieszka na wyspie Corken w poszukiwaniu przygód. Pewnego letniego dnia znajduje porzuconą łódź wiosłową i wyrusza na stały ląd ze swoimi przyjaciółmi Lent Marslink i Tao Mongarten. Po drodze ratuje córkę wędrownego kupca i spotyka alchemika Imbela Vollmera ze swoją partnerką Leilą DeCerus, która wprowadza Risę na ścieżkę nauki alchemii i jej wewnętrznych przygód, a wkrótce odkrywa prawdziwą prawdę o jej domu.

READ  Andrea Legareta obnosi się ze swoim idealnym ciałem i podgrzewa sieci

fontanna: Komiczna Natalia

(c) コーエーテクモゲームス/「ライザのアトリエ」製作委員会