19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andrea Mesa: Dlaczego Miss Universe odrzuciła propozycję prowadzenia Venga la Alegría | celebrytka | Meksyk | nnda nnlt | Sława

Obecna Miss Universe Oprócz tego, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie, jest również inżynierem oprogramowania po pomyślnym ukończeniu kariery na Autonomous University of Chihuahua (Meksyk). Obecnie mieszka w Nowym Jorku i nadal współpracuje przy organizacji wydarzeń na rzecz najbardziej potrzebujących ludzi na całym świecie.

więcej informacji: Andrea Mesa, jak długo będziesz Miss Universe 2021

Rzeczywiście, jedno z jego ostatnich wydarzeń miało miejsce, aby pomóc dzieciom z rozszczepem podniebienia. Tam ujawnił, że jego zadaniem jest szerzenie przesłania odpowiedzialnej instytucji. Z tego miejsca odpowiadał również na pytania, którymi bardzo zainteresowały się tysiące jej fanów i obserwujących.

Kim jest Andrea Mesa?

Miss Universe, , meksykańska modelka urodzona w sierpniu 1994 roku. Jej rodzinnym miastem jest Chihuahua. Po ukończeniu studiów inżynierskich poświęciła się modelingowi i mogła wybrać ją na najpiękniejszą kobietę na świecie. Meza pracuje również jako modelka i ambasadorka kampanii A Chihuahua promującej wizerunek państwa meksykańskiego.

więcej informacji: Andrea Mesa, Miss Universe 2020, podzieliła się swoim doświadczeniem nękania na siłowni

W swoim życiu brała udział w różnych konkursach piękności w swoim rodzinnym kraju, ale w 2020 roku reprezentowała Meksyk w Miss UniverseFinał konkursu odbył się 16 maja 2021 r.

więcej informacji: Poznaj Ryana Antonio, przyjaciela Andrei Mesy, Miss Universe

Co Andrea Mesa powiedziała o „VENGA LA ALEGRÍA”?

chodź radośćTo poranny program, który jest nadawany Azteca TV To ulubieniec wielu ludzi. W związku z tym obecny Miss UniverseI Co do tego, czy byłby zainteresowany uczestnictwem w wyżej wymienionym połączeniu produkcyjnym, jak wspomniałem wcześniej .

Ale chociaż modelka rozpoznała pracę, jaką wykonali opiekunowie tej przestrzeni, dała jasno do zrozumienia, że ​​na razie nie jest zainteresowana uczestnictwem w Come on Joy. W ten sposób potwierdził, że nie chce być częścią programu, ani jako gospodarz, ani jako uczestnik talent show”chcę śpiewać”.

READ  5 niszczycielskich fraz z listu Residente do J. Balvina o Latin Grammy Awards

Jednak na pytanie, czy mógłby być częścią nowego sezonu „chcę śpiewać„, Odpowiedziała z wielką przyjemnością.

Byłoby super, widziałem Crystal (Silva) i dlaczego nie? To będzie świetna zabawa„, Znajdź.

Jakie są zainteresowania Andrei Mesy?

Pozwalając na możliwość uczestniczenia w dostawiechodź radość”, modelka przyznała się do tego, co ją najbardziej interesuje. Potwierdził, że desperacko chce zapuścić się w świat muzyki, gdy zakończy zawodową fazę, którą obecnie rozwija jako Miss Universe.

Mój ojciec grał dla mnie na gitarze, a ja śpiewałem jego piosenki, to mnie cieszy. U mnie w porządku, dobrze się czuję, gdy śpiewam, nigdy nie robiłem tego zawodowo, jednak jest to coś, co chciałbym zgłębić”, wyraził.

W filmie opublikowanym w sieciach społecznościowych Meza przyznał, że lubi typ Sierreño.

Może (wybierz gatunek), lubię muzykę Sierreñy, dorastałem przy tej muzyce, lubię ją śpiewać. Nie zdecydowałam jeszcze, na jakiej płci się oprzeć’, został skazany.

Kiedy Andrea Meza cierpiała z powodu zastraszania na siłowni

Królowa piękności stwierdziła, że ​​ten mężczyzna nagrał ją podczas jej praktyki, ale dopiero kilka dni później zorientowała się w sytuacji. „Był facet, który zapisał się na siłownię, do której poszedłem tylko po to, aby się przyjrzeć i zarejestrować się z daleka. Zdałem sobie sprawę z sytuacji dopiero dwa tygodnie później ” skomentował.

Mesa wspomina, że ​​pewnego razu opuścił siłownię, gdy mieli się zamknąć. Potem mężczyzna zaczął ją gonić w drodze do domu, aż nagle zawołał ją po imieniu.

READ  „Jestem legendą”: Will Smith i Michael B. Jordan Star w sequelu - nowości filmowe

„Była godzina dziewiąta w nocy, siłownia się zamykała, a ja szedłem do domu, który był bardzo blisko siłowni, a on poszedł za mną. Czułem, jakby ktoś szedł za mną, wołając moje imię. Odwróciłem się i nie rozpoznał osoby” Miza opowiadała.

Pomimo tego, że sytuacja się nie rozwijała, Andrea przyznała, że ​​przeżywała chwile bólu, gdy czuła się uwięziona przez nieznaną osobę. Ponadto przyznała, że ​​ten epizod pomógł jej skoncentrować się w pracy na przemocy wobec kobiet i wspierać ofiary molestowania i wykorzystywania.

„Dosłownie poczułem, jak powiedziałem, naruszenie, naruszenie mojej prywatności, mojej osobistej przestrzeni. To była jedna z sytuacji, która doprowadziła do chęci pracy nad tym” Powiedziała.

więcej informacji: Andrea Meza, Miss Universe 2021, została zaszczepiona przeciwko COVID-19