22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ingalls: Dlaczego Allison Arngrim zemdlała pierwszego dnia w maleńkim domku na prerii | Seria | Historie | nnda nnlt | Sława

Co się stało z Alison Arngrim? Amerykańska aktorka stanęła przed problemem na początku kręcenia serialu.Mała dziewczynka w latach 80. oddała życie Nellie Oleson, jednak pierwszego dnia nagrania zemdlała z powodu nieznanego fanom „Little House on the Preirie”, jednego z najbardziej udanych seriali wszechczasów na arenie międzynarodowej. telewizji i miał personel złożony z Karen Grassell LLC .

więcej informacji: Kiedy włosy Michaela Landona stały się problemem na planie „Rodziny Ingallsów”

Arngrim Urodziła się 18 stycznia 1962 roku, w 2021 roku skończyła 59 lat. Zadebiutowała od najmłodszych lat w , z jego rolą jako SteviePozbądź się kotwicy!’, film z 1974 roku. W tym samym roku, kiedy miała zaledwie dwanaście lat, została obsadzona w udanej obsadzie NBC.

W ten sposób otrzymał rolę Nelly Oleson, arogancka dziewczyna, która wciąż pamięta z serialu. Jego postać była jedną z najpopularniejszych i najtrwalszych postaci w fikcji, występując w sumie 104 odcinki.

więcej informacji: Kiedy Melissa Gilbert zdała sobie sprawę, że ma problem z alkoholem

To dało Nelly jej światową sławę i szansę na gwiazda z telewizji, a także uratował ją przed bolesnymi momentami jej wczesnych lat, takich jak przemoc seksualna. Tak więc Alison rozpoczęła swoją drogę w „Mały domek na preriiW nietypowy sposób: utrata przytomności.

Allison Arngrim grała Nellie Ollison w The Ingalls (Zdjęcie: NBC)

Dlaczego Allison Arngrim złamała się pierwszego dnia nagrywania?

aktorka Alison Arngrim Duo Vida A Nellie Ollison Zyskał światową sławę. Postać towarzyszyła jej do dziś, więc amerykańska artystka wciąż pamięta anegdoty ze swoich dni zdjęciowych z Michael Landon, Melissa Gilbert, Karen Grassell, wśród kolegów i innych przyjaciół.

Zwolennicy rodziny Ingalls uważają, że nerwy przed rozpoczęciem kręcenia serialu sprawiły, że Arngrim załamał się, gdy po raz pierwszy kręcili.

Jednak powód był inny: Ciepło Simi Valley, w Kalifornii, gdzie kręcono odcinki „Małego domu na prerii”. Temperatura, szczególnie na zewnątrz w Rancho Big Sky, Przybył do 90 stopni W najbardziej „orzeźwiające” dni. Nadmierny upał w połączeniu z dziewiętnastowiecznym strojem sprawiły, że Allison i asystent reżysera zemdlali na początku zdjęć.

więcej informacji: Co się stało z Jonathanem Gilbertem, aktorem, który grał Williego Ollisona?

Ile rozdziałów ma „Rodzina królów”?

serial telewizyjny Rodzina Ingalls ma w sumie 207 rozdziałów dystrybuowane w 10 sezonów. Pojawił się 11 września 1974 roku, a jego ostatnia emisja miała miejsce 21 marca 1983 roku. Laura Ingalls Wilder.

READ  W tym czasie jedna aktorka grała wszystkie dziewczyny - Kodasai

Kiedy zmarł Michael Landon i od czego?

amerykański aktor Michael Landon zmarł 1 lipca 1991 r. W wieku 54 lat był scenarzystą, producentem i reżyserem. Zmarł na raka trzustki. Miał dziewięciu synów i córkę, trzy razy w życiu był żonaty.