27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anahi, załatwiłeś Barbarę de Rigel? Ma zawał w żołądku i kradnie westchnienia

Cóż za niespodzianka dla fanów świata rozrywki po pięknej piosenkarce, jestem nią Udostępnij film pokazujący to Kto ma godny pozazdroszczenia brzuch całkiem podobny do tego, którym chwaliła się aktorka, Barbara de Rigel.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie program pokazowy Powiedz mi co wiesz Udostępniła klip wideo z piosenkarką wykonującą niesamowitą choreografię, w której odeszła Odkryłem jej godny pozazdroszczenia żołądek Nie pozostało to wcześniej niezauważone.

Barbara de Rigel, królowa brzucha

Od kilku miesięcy bohaterka seriali takich jak „Así en barrio como en el cielo”, „Bajo el alma” i „Rosario Tijeras” stała się jedną z najważniejszych osobistości w świecie sieci społecznościowych dzięki ciągła aktywność, którą logujesz się na swoje konto na Instagramie.

Na platformie cyfrowej influencer przesyła zdjęcia i filmy, na których wykonuje złożone procedury treningowe, dzięki czemu jest uważana za jedną z celebrytek o najlepszej kondycji w branży rozrywkowej.

W większości swoich wydawnictw słynna aktorka odsłania swój ruchliwy brzuszek, który ma „idealną” figurę dla fanów życia fitness.

Aktorka ma godną pozazdroszczenia sylwetkę. Zdjęcie: Instagram

Anahi stawia na swoim miejscu Barbarę de Rigel

Teraz tłumaczka „Sálvame”, „Enséñame” i „Tras de me” stała się tematem rozmów w sieciach społecznościowych, przesyłając wideo, w którym pokazała swój ekstremizm Przemieniona przez obnoszenie się z jej aktorską osobowością.

w rejestrze, jestem nią Wykonuje niesamowitą choreografię, pokazując mini spódniczkę i T-shirt w zwierzęcy print, który idealnie pasuje do jej rzeźbiarskiej i niekwestionowanej urody, która towarzyszyła jej przez całą karierę.

Natychmiast po opublikowaniu filmu użytkownicy sieci społecznościowych potwierdzili, że Anahi ma jedną z najlepszych postaci, więc porównania z Barbarą de Rigel były natychmiastowe.

Piosenkarz ukradł westchnienia. Zdjęcie: zrzut ekranu

Czytaj

Podpowiedź dla Zague? Paula Rojas wysyła mocne przesłanie do komentatorów sportowych w Meksyku: wideo

„Zamknij się i pomóż”: Gala Montes ponownie atakuje Barbarę de Regil Czy naprawdę zastąpiłeś Nalę? | Wideo

READ  3 seriale na NETFLIX, których premiera odbędzie się w lutym; Musisz je pilnie zobaczyć