15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nathaniel Kanu: Ile twórca fałszywych lobby otrzymuje za koncert?

W ostatnich tygodniach wielu użytkowników sieci społecznościowych zastanawiało się więcej nad życiem meksykańskiego piosenkarza i autora piosenek urodzonego w Coatzacoalcos, Veracruz, Nathaniela Rubena Cano Mungi, urodzonego 10 czerwca 2001 roku.

Słynny jest piosenkarzem i autorem tekstów Meksykański typ regionalnyTo po tym, jak stworzył koncepcję pasów do leżenia, która została dobrze zaakceptowana przez meksykańską opinię publiczną, ale także bardzo skrytykowana przez innych.

Muzyka Cano łączy gatunki muzyczne, takie jak regionalny Meksyk, a także corrido i sierreño-banda z rapem, rapem i hip-hopem, co zostało przedstawione jako innowacyjny projekt dla melomanów.

O początkach Kano

Nathaniel Kano urodził się w Hermosillo, Sonora; Jego muzyczna inspiracja pochodzi od artystów takich jak Ariel Camacho. W wieku zaledwie 9 lat zaczął grać na gitarze i wykonywać różne utwory muzyczne na rodzinne okazje.

Później postanowił porzucić szkołę średnią, aby rozpocząć karierę muzyczną jako Profesjonalny i pełnoetatowy, oficjalnie wstąpił do gildii technicznej w 2018 roku, osadzając się ze swoją muzyką w najlepszych momentach, gdy miał zaledwie 19 lat.

Słynny mężczyzna, który obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, podpisał kontrakt z niezależną wytwórnią płytową Rancho Humilde, gdzie współpracuje z producentem Jimmym Humilde.

Ile płacisz za koncert

Na początku swojej kariery Cano był oddany interpretacji dźwięków credo, jednak z biegiem czasu jego muzyka zmieniła się tak, że stworzył styl znany jako urban-regional, łączący regionalną muzykę meksykańską z brudem, hip-hopem itp. . • Przyciągnięcie nowej publiczności.

W tym sensie wzbudził sceptycyzm wśród tysięcy swoich zwolenników, którzy śledzą jego pracę, ponieważ zastanawiają się, ile mu płacą. Sławny na pokaz lub koncert.

Zgodnie z tym scenariuszem, jak wskazuje Kevin Vazquez na swoim kanale YouTube, słynny człowiek zarabia około 1 200 000 pesos na półtorej godziny na scenie.

Czytaj:

Santa Fe Clan: Ile słynny meksykański raper dostaje za koncert?

READ  Amerykański raper Young Dolph został zastrzelony w Memphis

milioner! Ile Angela Aguilar pobiera za koncert?