20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amazon oferuje tego Maca mini z 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD 512 GB po okazyjnej cenie przez ograniczony czas

Amazon oferuje tego Maca mini z 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD 512 GB po okazyjnej cenie przez ograniczony czas

Niedziele potrafią być wspaniałe nie dlatego, że kończą wspaniały tydzień odpoczynku dzięki Wielkanocy, ale dlatego, że możemy znaleźć niesamowite oferty na produkty Apple, które zawsze chcieliśmy mieć, ale z pewnych powodów nie było to możliwe. On jest. Na szczęście, jeśli chcesz kupić Maca mini, w tym poście wyróżnimy jeden z produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny od czasu pojawienia się Apple Silicon. Czytaj dalej, bo serial jest szalony.

Mac mini: moc, wydajność, pamięć i wyświetlacz

the Jabłkowy silikon To było wspaniałe rewolucja Z epoki Tima Cooka. Procesory ARM wyprzedziły całą branżę po prawej stronie, zmuszając je do szybkiego zjednoczenia się, jeśli chciały dorównać wydajnością oryginalnym procesorom Cupertino. Jednym z urządzeń, w którym rewolucja osiągnęła wszystko, co najlepsze, jest Mac mini, gdzie początkowo, wraz z M1, dokonano bezprecedensowego skoku w zakresie chipów Intela, ale wraz z pojawieniem się wzrósł on bez środków łagodzących M2Zwłaszcza M2Pro.

Pojawienie się profesjonalnych chipów w „mini” komputerze nie oznacza wzrostu ceny, a wręcz przeciwnie, spadła. Dzieje się tak dlatego, że opracowując własny sprzęt, nie muszą polegać na dostawcach zewnętrznych, dzięki czemu mogą zwiększać swoje marże zysku i tworzyć cena dodatkowy konkurencyjny. Wcześniej jednym z jego największych problemów była cena Mini. Obecnie jest to jedna z jego największych atrakcji.

Na tym obniżki cen się nie kończą, ale są inne platformy, jak np. Amazon, które organizują naprawdę ciekawe promocje, gdzie można znaleźć tego Maca mini w bardzo ciekawej cenie.

  • Mac mini M2 Pro 2023 w kolorze srebrnym z 16 GB RAM i dyskiem SSD 512: 1373 euro. 12% zniżki.

Najlepszy wybór na rok 2024 ma nazwisko „Minnie”

Urządzenie to zawiera wspomniany wcześniej Apple Silicon drugiej generacji, czyli sprzęt bardzo profesjonalny, ale wzbogacony o dostęp 16 GB RAM i 512 GB zunifikowanej pamięci SSDDodatkowo rdzeń procesora jest wliczony w cenę.

READ  NASA wykryła wodę w atmosferze gazowej egzoplanety

Co prawda nie jest to najmocniejsza konfiguracja, ale to nie znaczy, że jest to urządzenie słabsze. Właściwie można powiedzieć, że jest to urządzenie odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników. M1 z tymi samymi funkcjami ma świetną wydajność i nie przegapisz dodatkowej wydajności, z wyjątkiem rzadkich przypadków.

Porty Mac mini m2

Nie chcemy kończyć mówienia o jego funkcjach bez omówienia jednego z interesujących punktów tego Maca, w szczególności zwracamy uwagę na ogromną liczbę portów łączności, ponieważ praktycznie ma on porty do wszystkiego: dwa USB CDwa porty w kształcie litery USB-A, połączenie Ethernet I Połączenie HDMI. Jedynym minusem, jeśli chodzi o urządzenia peryferyjne, jest brak Karta pamięci A ze sprzętowego punktu widzenia jego głośniki odstają nieco od konkurencji pod względem stosunku jakości do ceny. Nie zastanawiaj się więc dwa razy i kup tego Maca mini po okazyjnej cenie.

Suplement Saatchi

Koncentrator USB Mac Mini Sachi

Jak powiedzieliśmy wcześniej, tył Maca mini ma dużą liczbę portów. Jednak ich Lokalizacja Nie jest idealnie, że można do nich szybko dotrzeć, bo nie są idealne. Jeśli może to stanowić przeszkodę w odnowieniu Twojego urządzenia Apple, nie martw się, ponieważ w tym artykule przedstawimy akcesorium, które będzie do tego idealne. Konkretnie wskazujemy Wsparcie Saatchiego I Oś typu C Z obudową SSD.

Podkreślimy jego cechy:

  • Zawiera: Obudowa SSD Wbudowany, aby zwiększyć miejsce do przechowywania sprzętu i nie ma potrzeby dodawania większej liczby akcesoriów do miejsca pracy.
  • obecność A Czytnik kart SD i micro SDDla fotografów i projektantów jest to niezbędne, czego to urządzenie nie ma w żadnej ze swoich wersji.
  • Oś ekspansji Z USB-C i trzema portami danych USB-A, a także portem słuchawkowym 3,5.