22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amaury Vergara emocjonalnie wita Cade’a Cowella

Amaury Vergara emocjonalnie wita Cade’a Cowella

Chivas Rayadas w Guadalajarze Poinformowali o oficjalnym przybyciu Mały Quillpiłkarz z Trzęsienia ziemi w San Jose Posiada podwójne obywatelstwo, amerykańskie z urodzenia i meksykańskie z urodzenia. Rodowy.

Jednak pomimo tego Piłkarz Miał meksykański paszport i krytyka była natychmiastowa, ponieważ wielu go przyjęło Chivas Stopniowo zdradzał swoje wartości, pozyskując piłkarzy, którzy grali w różnych reprezentacjach narodowych, takich jak reprezentacja Meksyku.

Jednak dla właściciela drużyny, Amurri Vergary, zawsze było jasne, że każdy piłkarz posiadający obywatelstwo meksykańskie, z wyjątkiem piłkarzy naturalizowanych, będzie mógł nosić koszulkę. czerwony i biały.

Gdy tylko przybyły jego nowe posiłki Miłość Vergary W mediach społecznościowych podzielił się emocjonalnym przesłaniem dla piłkarza, którego widziano w koszulce po prezentacji podkoszulek Guadalajara. W swoim liście Vergara wyjaśnił, że z niecierpliwością czeka na niego 40 milionów Meksykanów.

„To już oficjalne! Witamy Cade’a Quilla @Cc4Official w Club Deportivo Guadalajara. Być może mówili ci, że twoja meksykańska rodzina to wielka rzecz, ale prawdopodobnie nie powiedzieli, że jest nas około 40 milionów. Prawda jest taka, że ​​my wszyscy też na ciebie czekaliśmy. #Witajcie w domu, Cade „Życzę wam samych sukcesów, wielu zwycięstw i wielu bramek. Chodźmy @Chivas”.

READ  Cruz Azul: Lorenzo Faravelli zostanie wzmocniony w Clausurze 2024