16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Altán Redes nie działa w Meksyku, więc jest przerwa z Bait, Newww i innymi wirtualnymi operatorami telefonii komórkowej

Zgłosili się użytkownicy różnych wirtualnych operatorów komórkowych Awarie i przerwy w usługach telefonii komórkowej 2 lipca.


Reklamacje w większości przypadków kierowane były do ​​operatorów wirtualnych sieci komórkowych. Konto na Twitterze Wydanie Tweet o 12:31 informujący, że usługa jest przerywana, a zespół wsparcia technicznego już nad nią pracował. Niecałą godzinę później, 13:21, relacja Altana eksport Tweet potwierdzający istnienie „Usługa nie powiodła się„I wykonywano tę pracę, aby go przywrócić.

Jednak raporty trwały przez cały dzień. Znajduje to odzwierciedlenie w Statystyka skarg detektor dolny W którym skargi są rejestrowane od godziny 9 rano 2 lipca. Pilofon i Izzimóvil również rozpoznali przerwę, chociaż Izzimóvil powiedział użytkownikowi, że „Prace konserwacyjnedo sieci.

Ostatnio Altan Redis stało się Pożyczka w wysokości ponad 200 milionów dolarów, z czego 161 milionów pochodziło z meksykańskiego banku, a 50,5 miliona od akcjonariuszy. Saldo pozwoli Ci płacić stronom trzecim i kontynuować działalność Red Compartida.

Wirtualni operatorzy komórkowi mają oferty bardziej konkurencyjny na doładowaniach przedpłaconych poniżej 100 pesos, a razem zarabiają więcej linii co kwartał niż Telcel, AT&T czy Movistar, Dla mnie CIU.

READ  Microsoft usunie miliony nieaktywnych kont Hotmail i Outlook