19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alison Pasteur: Kim jest jej tancerz, Attalo Valcarcel i wszystko, co musisz o nim wiedzieć | Peru | Pokaż królowe | Melissa Kluge nnda-nnlt | Sława

Sobotnia edycja 21 sierpnia”, program emitowany przez América Televisión, wywołał poruszenie w sieciach społecznościowych , jeden z najlepszych wykonawców reality show, zrezygnował zaraz po turnieju w chwili napięcia z Giselą Valcarcel.

więcej informacji: Wszystko, co Gisela Valcarcel i Alison Pasteur powiedzieli sobie przed rezygnacją uczestnika, jest żywe

Wydarzenie miało miejsce po Zakwestionowali ją członkowie jury, którzy stwierdzili, że nie są zadowoleni z jej występu. W związku z tym Pasteur dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest zadowolona z muzyki, edycji i nie tylko.

Wreszcie, po długiej wymianie słów z gospodarzem programu, Alison Pasteur ogłosiła, że ​​postanowiła ustąpić w konkursie. Po tym, co się stało, wielu zastanawia się, co się stanie Twój partner w tańcu. Ponieważ przewidywania są niepewne, tutaj opowiemy wam wszystko o 27-letniej tancerce.

więcej informacji: W ten sposób jury „Queens of Show” skrytykowało prezentację Alison Pasteur

Kim jest ÍTALO VALCÁRCEL?

Ítalo Valcárcel jest utalentowanym peruwiańskim tancerzem który stał się znany w krajowym showbiznesie po byciu mężem . Jednak 27-letni artysta jest również Piłkarz W rzeczywistości Studiuj karierę w lotnictwie komercyjnym.

W rozmowie z kanałem YouTube Jackie Forda, postaci stworzonej przez Arturo Tshombe, tancerz opowiadał o swoich początkach w piłce nożnej i tańcu oraz o swojej nowej twarzy jako pilota.

Według Valcarcela od dziecka kochał piłkę nożną i taniec. W 2013 roku wkroczyła w świat tańca po spotkaniu z choreografem Arturo Tshombe na ceremonii selekcji. Zaproponował, aby był częścią jego zespołu i brał lekcje. Jednak w tym czasie miał okazję wyjechać do Meksyku i grać zawodowo w Klub Puebla.

Sportowiec spędził prawie trzy lata w kraju Azteków Wrócił do Peru, gdy wygasł jego kontrakt. Chciał dalej grać, ale miał problemy z niektórymi dokumentami. Już w Limie Ítalo znów zaczął brać lekcje tańca.

READ  Charlie, były Garibaldiego, atakuje Ingrid Coronado; Potwierdza, że ​​to nie jest to, o czym myślał

W 2016 roku został wprowadzony jako Partner taneczny Melissy Klug W programie „Wielki pokaz”. Chemia między dwoma skrzyżowanymi ekranami i chociaż nie wygrali konkursu, zakochali się i byli razem do lutego 2020 roku.

Na początku 2017 roku Ítalo pojawił się w „Bić się”, słynny program konkursowy transmitowany przez ATV. Jego czas w tym reality show był krótki, ale pomogło mu to zdobyć więcej doświadczenia przed kamerą.

W lutym tego samego roku tancerka wzięła udział w konkursie salsy w mieście Trujillo. Ogłosił za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, że zdobył pierwsze miejsce.

Miesiące później wzięła udział w międzynarodowym konkursie tańca w Puebla w Meksyku. Na jednym zdjęciu tancerz trzyma szklankę, a na innym obok słynnej „Blanca de Choquito”, która była wówczas jego partnerką.

W następnym roku, w 2018, dołączył Valcárcel. „To wojna”Ale został wyeliminowany, gdy jego koledzy z drużyny zagłosowali na Kevina Blowa, aby został.

Po pobycie w telewizji były chłopak z rzeczywistości chciał spróbować nowych trendów, więc zaczął się uczyć lotnictwo komercyjne. Jednak z powodu pandemii COVID-19 musiał powstrzymać chęć latania.

W 2021 roku Ítalo Valcárcel powraca na ekrany jako partner taneczny Jossmery’ego Toledo w Pokaż królowe; Jednak po pewnych zmianach w programie stało się Alison Priest Tancerka.

Zdjęcia ÍTALO VALCÁRCEL na Instagramie