23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktywuj swoje umiejętności i rozwiąż wynik trójkąta w zaledwie 8 sekund  Meksyk

Aktywuj swoje umiejętności i rozwiąż wynik trójkąta w zaledwie 8 sekund Meksyk

Chociaż nie jestem wielkim fanem matematyki, jestem zainteresowany rozwijaniem tych ćwiczeń, które widzę w sieciach społecznościowych. Zwykle pokonuję większość z nich bez problemu, ale ostatnio napotkałem problem, który przerwał moją passę zwycięstw, ponieważ nie byłem wystarczająco szybki, aby znaleźć odpowiedź. Chcesz wiedzieć, o którym mówię? Więc, Z tej okazji przedstawię Wam to wyzwanie mentalne, którego stopień trudności uznawany jest za wysokiTo spowodowało, że ponad 90% uczestników wiedziało jedynie o porażce. Stąd odkryjesz poziom swoich zdolności poznawczych. Nie zniechęcaj się i staraj się należeć do grona zwycięzców!

Obraz wyzwania sportowego

Dzisiejszy sprawdzian jest zupełnie inny i składa się z operacji polegających na dodawaniu, odejmowaniu i mnożeniu, ale zamiast liczb są to figury geometryczne. Każdy z nich ma określoną wartość i będziesz musiał dowiedzieć się, jaką liczbę reprezentuje trójkąt. Nie będzie to łatwe, bo trzeba je rozwiązać w sumie w 8 sekund. Jesteś gotowy?

Wyzwanie sportowe | Niewielu osobom udało się odkryć wartość trójkąta. (Fot. Kreacja Debord)

Rozwiąż wyzwanie sportowe

Nie udało Ci się uzyskać odpowiedzi na czas? Jest to zrozumiałe, ponieważ to wyzwanie związane z ćwiczeniem jest bardzo złożone, ale tak czy inaczej pokażę ci postęp tego ćwiczenia. Zwróć uwagę na rozwiązanie:

  • Obwód jest równoważny 5 (5 + 5 = 10)
  • Równanie kwadratowe 2 (5 x 2 + 2 = 12)

Wartościami koła i kwadratu pozostaje nam jedynie zastąpić je w końcowym wyrażeniu, które będzie wyglądało następująco: 5 x 2 – (y) x 5 = 5. Więc, Jedyną wartością formuły, która jest prawidłowa, jest 1 Poniżej rozpiszę to dla Ciebie:

  • 5 x 2 – (1) x 5 = 5
  • 10 – 5 = 5

Jeśli udzielisz prawidłowej odpowiedzi, pokażesz, że Twoje umiejętności matematyczne są niezwykłe. Ćwicz dalej, aby Twój umysł pozostał aktywny, a przede wszystkim abyś mógł cieszyć się wolnym czasem.

Czy to wyzwanie sportowe było dla ciebie zabawne, ponieważ pozwoliło ci pokazać swoje zdolności umysłowe? Testy te są bardzo interesujące, ponieważ pozwalają zachować koncentrację i są idealne do ćwiczenia mózgu. Zyskały popularność w sieciach społecznościowych! Jeśli chcesz wziąć udział w innych dobrych zajęciach, takich jak ta, mówię ci, że istnieje świetna lista, którą możesz sprawdzić w dowolnym momencie. Wystarczy kliknąć na poniższy link, aby poznać więcej wyzwań sportowych w DeborahI gotowy. Odważyć się?

READ  Podaż leków pogorszy nawet o 99,7% spadek zakupów - El Financiero

Sprawdź swoje umiejętności w tych sportowych wyzwaniach

Radzę obejrzeć ten film

Sport | Czego się najbardziej boisz? Dowiedz się, wykonując ten test wirusowy