24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adele Ramones: To jest dochód, który zarobiłby gospodarz telewizyjny, milioner?

W ostatnich tygodniach słynny prezenter telewizyjny przedstawił: Adele Ramones Przyciągnął uwagę różnych mediów ze względu na potencjalne problemy finansowe, przez które przechodzi po tym, jak jego najnowszy projekt nie wyszedł z tego, czego się spodziewał.

Za przyznanie się do tego odpowiedzialny był dziennikarz rozrywkowy Alex Cavey Adele Ramones Nie żyje w najlepszym momencie, ponieważ jego najnowsza sztuka „Dos más a dos” pozostawiała wiele do życzenia, ponieważ nie wyprzedaje się na nią oczekiwanych biletów.

Według felietonisty El Heraldo de México, były kierowca kolejna rolka Na jedną ze swoich prezentacji sprzedał tylko 19 biletów, co jest prawdziwym fiaskiem słynnego aktora.

„Sztuka z udziałem Adal Ramones sprzedała tylko 19 biletów! W ostatni weekend” – napisał. Two Plus Two „nie jest biznesem swojego producenta”.

Ile masz pieniędzy?

W obliczu złożonej panoramy, przez którą przechodzi aktor i prezenter telewizyjny, użytkownicy sieci społecznościowych zastanawiali się, jak bardzo jest bogaty i czy naprawdę ma kłopoty finansowe, co odzwierciedlają wpisy, które widział na scenie.

Jedna z publikacji potwierdziła, że ​​wyspecjalizowana strona internetowa People With Money umieściła Adala Ramonesa jako jednego z najlepiej zarabiających dyrygentów telewizyjnych na świecie, który według szacunków generuje 58 milionów dolarów w całym jego biznesie.

Jakby tego było mało, wartość netto Adele Ramones zbliży się do 185 milionów dolarów.

Warto zauważyć, że oprócz roli gospodarza telewizyjnego Adal Ramones jest właścicielem restauracji, produktów kosmetycznych, nieruchomości, a nawet posiada własną markę odzieży i alkoholu.

READ  Fani wylewają się i zabierają do Teatru Ludowego, aby zobaczyć Marca Anthony'ego z bliska