3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WWE Monday Night RAW: Relacja i wyniki za 27 września 2021 r.

Podsumowanie wideo najważniejszych wydarzeń Zasady ekstremalne WWE.

Walcz o mistrzostwo WWE
Big E (c) kontra Bobby Lashley

Intensywny początek walki, obaj agresywnie kierują się w stronę przeciwnika. Lashley kontroluje Big E, uderzając go w rogi, a następnie wyciągając go z ringu. Flatliner wraca na ring i odlicza dwa do Big E. Bohater próbuje uwolnić się ciosami, ale Lashley powstrzymuje go przed Chopem. Podnosi ją do kąta i kolejnym ciosem rzuca ją do rzędu ringu. Swinging Neckbreaker Lashleya ponownie zatrzymuje odpowiedź Big E.. Wał E między strunami! Cedric Alexander i Shelton Benjamin przybyli w koszulkach The Hurt Business. Grożą Big E, który sprowadza Lashleya z powrotem na ring. Włócznia Lashleya! Nowy dzień wychodzi na atak Bengina i Aleksandra, a ich konfrontacja skłania ich do ingerencji w ring, powodując, że sędzia ogłasza zakończenie meczu.
Mecz kończy się dyskwalifikacją. Big E zachowuje mistrzostwo.

Chaos trwa między dwoma zespołami na ringu i poza nim. Adam Pearce wychodzi, aby oświadczyć, że tak się nie może skończyć. Później, Big E zmierzy się z Bobbym Lashleyem w meczu Steel Cage.

Podgląd wideo z Anioł Garza i Humberto Carrillo, mówiąc, że są parą, która zdominuje rozstanie i zrobią to świetnie.

Eric (c/Ivar) kontra Angel Garza (c/Humberto Carrillo)
Eric przejmuje inicjatywę, kontrolując Garzę swoją mocą. Garza odpowiada kopnięciem w kolano i zdejmuje spodnie. Eric wrócił do ataku i zastosował twardy suplex. Ivar konfrontuje się z Humberto po tym, jak odwraca on uwagę Erika, podczas gdy Angel łączy się z Superkickiem i kończy z Wing Clipperem.
Zwycięzca: Anioł Garza.

Mistrzostwa 24/7
Reggie (C) Przeciw odrzutowi

Drew Gulak, R-Truth i Drake Maverick oglądają mecz. Reggie ucieka przed Rykoszetem wykonując akrobacje, ale Challenger wykazuje również zwinność, wykonując duże skoki. Gulak i Prawda atakują Reggie.
Mecz kończy się dyskwalifikacją. Reggie zachowuje mistrzostwo.

Ricochet z łatwością uwalnia R-Trutha i Drew Gulaka. Maverick dzwoni do Akiry Tozawy przez krótkofalówkę, ale Reiji nakłada na niego Crossbody i ucieka.

puzzle Mówiąc o dzisiejszym meczu singlowym, wysyła Randy’emu Ortonowi wiadomość, że go tam nie ma. Kevin Patrick chce kontynuować wywiad, ale Riddle zakłada słuchawki, aby posłuchać piosenki Ortona. AJ Styles i Omos wydają się onieśmielać Riddle’a, który się na nich gapi.

READ  Matka Danielle Bisogno dowiedziała się z mediów przed śmiercią kierowcy: „To był ogromny szok”.

Akira Tozawa wciąż jest na ringu i twierdzi, że ma mecz. Tozawa krzyczy: „Przeciw komu!” Rywal Keith „Beirkat” Lee.

Keith Lee szybko pokonał Akirę Tozawę.

duża Wysyła wiadomość do Bobby’ego Lashleya, któremu towarzyszy krzyk New Day i skinienie głową w jego stronę. „Obiecuję, zapewniam, że wyjdę jako zasłużony mistrz WWE” – podsumowuje E.

Walcz bez dyskwalifikacji lub zaliczania się do Mistrzostw Stanów Zjednoczonych
Kapłan Damian (C) kontra Seamus

Sheamus kontroluje we wczesnych momentach za pomocą blokady głowy druida. Damian odpowiada, łącząc strzałę jastrzębia, ale liczy się tylko jeden. Kapłan ustawia pierwszy rząd stołu na ringu i wchodzi na ring, aby kontynuować walkę z Sheamusem. Challenger kontroluje i nakłada biały szum na stół. Po przerwie Sheamus karze kapłana kijem kendo. Sheamus stawia stół w kącie i przystępuje do wymiany ciosów z Damianem. Sheamus wybiega z kąta i zostaje witany przez kapłana kijem do kendo. Uderza Sheamusa kijem, dopóki nie wyjdzie z ringu. Sheamus rzucił księdza na ościeżnicę i przegrodę, aby wrócił na ring i stanął w pozycji siedzącej. Ksiądz zadaje kilka ciosów, najgorszy z Sheamus rzuca go głową w głowę na krześle ustawionym w kącie. Alabama slams i dwa są ważne dla bohatera. Sheamus sięga po swój akcent, Damian rzuca w niego krzesłem i przywiązuje Southern Sky Chokeslam. Kopnięcie w kolano, aby uzyskać wsparcie od księdza, Sheamus prawie odniósł zwycięstwo. Walczą i mocują się wokół stołu, aż kapłan rzuca Sheamusem. konto!
Bóbr: Ksiądz Damian.

Mansour i Mustafa Ali rozmawiają przed meczem. Krytykuje Ali Mansour za pomysł walki u boku Jeffa Hardy’ego, ale pojawia się tajemnica charyzmy i okłamuje Aliego, mówiąc, że jest zaszczycony, że ma drużynę.

Mustafa Ali, Mansour i Jeff Hardy kontra Jinder Mahal, Veer i Shanky
Veer dominuje najpierw Ali, a potem Mansur i przewyższa ich siłą i rozmiarami. Przekaźniki dla Jeffa i Jindera. Hardy powstrzymuje swój klasyczny atak, ale nie udaje mu się doliczyć do trzech. Mahal unika Ewolucji Przeznaczenia, Ali przejmuje dowodzenie i nakłada na Mahala Facebuster. Veer w porę łamie konto, a następnie atakuje Jeffa. Lariat bokiem do skręcenia, by objąć Ali.
Janadores: Jinder Mahal, Veer i Shanky.

READ  Zakazany film, który pozostawia pogłoski o rozstaniu

Padlinokrzyż vs. Jackson Riker
Początek trudnej wymiany ciosów, aż Kroosowi udało się szybko pokonać Rikera. Podłącz Doomsday Saito Suplex i załóż kurtkę Kross, aby uruchomić Rykera.
Zwycięzca: Carrion Cross.

dodrop mieć pide Adam Pearce i Sonya Deville Bądź dziś Charlotte Flair Challenger. Sonya mówi, że na to zasługuje i potwierdza spotkanie.

Bobby Lashley Twierdzi, że dziś wieczorem zniszczy Big E, aby odzyskać tytuł.

Zagadka kontra AJ Style (c/Omos)
Na początku AJ przejmuje prowadzenie, ale Riddle szybko reaguje. Broton i trzy Suplexy Gutwrencha dla Styles nie były wystarczająco blisko, by go ukończyć. Wzory zdejmują Riddle z pętli i łączą go z kolanem z krawędzi pętli. Wracając z przerwy, Riddle robi Suplex Eksploder. AJ wymyka się Brotonowi i pada na kolana, by powitać Riddle’a. Niemiecki Suplex z mostem i dwoma kontami na AJ. Styles kojarzy kopnięcie Pele’a, Riddle odpowiada kopnięciem w kolano i nie opuszcza nadgarstka AJ. Wzory wykorzystują przyczepność i odwrócenie z Gutbusterem. Riddle unika potężnego przedramienia, machając liną i mocno uderzając AJ. Szuka pływającego brata, ale AJ przywitał go kruszarką do cieląt. Riddle ucieka z kluczem, ale wpada w Clash Styles.
Zwycięzca: AJ Styles.

Po walce Omos atakuje Riddle’a.

Powtórz atak Shayna Baszler a Nia Jax zeszły tydzień. Shayna odmawia odpowiedzi na temat kontuzji Nii.

Walcz o Mistrzostwa Kobiet Raw
Charlotte Flair (c) kontra Dodrop

Dodrop kilka razy pokonał Charlotte w walce. Flair szuka Suplex, ale nie może z nim. Doudrop odpowiada i Senton aplikuje. W pełnym polu wyszła Eva Marie. Charlotte wykorzystuje okazję do ataku od tyłu i kończy z naturalnym wyborem.
Zwycięzca: Charlotte Flair.

Goldberg Wyślij wiadomość do Bobby’ego Lashleya. „Zraniłeś mojego syna. Teraz dotrzymam obietnicy, którą złożyłem mojej żonie i synowi. Bardzo cię skrzywdzę. A jeśli będę miał szczęście, mogę cię zabić. Będę cieszył się każdą sekundą tego procesu „. mówi. Goldberga.

Ewa Marie Mówi, że gdyby miała szansę zrzucić, byłaby bohaterką.

Shayna Baszler Wychodzi i kładzie torbę Kerivody na Evie Marie. Pazler nadal karze ramię Evy i zabiera ją z ringu. Uderzył się w ramię o metalowe stopnie, tak jak zrobił to z Nią Jax.

READ  Lacoste świętuje 90 lat uczynienia sportu bardziej eleganckim

Przeprowadza wywiady z Rheą Ripley i Nikki Ash. Riya mówi, że są przeciwieństwami i dlatego tak dobrze działają. „Jesteśmy mistrzami tag team, bez względu na to, dokąd idziemy”, mówi Ripley o drafcie.

Walcz ze stalową klatką o mistrzostwo WWE
Big E (c) kontra Bobby Lashley

Lashley nie spodziewa się, że wejdzie na ring i zaatakuje go przy bramie. Wielkie E zniszczyło cały rząd przy ringu, uderzając go w barierę, klatkę i słup.
Dzwonek rozbrzmiewa i mecz oficjalnie się rozpoczyna. Teraz dominuje Big E, kilka razy wrzucając Lashleya do celi. Lashley odpowiada Suplexem i mierzy E. Bohater unika włóczni i powoduje jej zderzenie z celą. Bobby szuka zamka Hurta, ale E stawia opór. Bobby łączy Suplex i konto w dwóch częściach. Lashley dusi E liną i zaczyna wspinać się po lochu. Big E powala go i próbuje się wydostać, ale The Hurt Business wydaje się go powstrzymywać na zewnątrz. Lashley prosi sędziego o otwarcie drzwi i podchodzi, ale Xavier Woods wydaje się zamykać je przed twarzą. Przybywa Kofi Kingston i atakują z Benjaminem Woodsem i Alexandrem. Po przerwie Bobby stosuje Superplex, licząc do dwóch. Duże E odpowiada trzema brzuchami na brzuch Suplexes. Lashley wraca do ataku i zostawia Big E na dywanie. Prosi o otwarcie drzwi, ale puka na kilka innych sposobów, zanim próbuje się wydostać. Stań Big E i nałóż duży koniec. 1 … 2 … nie! Doro Spinbuster Lashley. Podbiegają do rogu, gdzie Wielkie E wystrzeliwuje zaporę łokci. Z drugiej serii Big E ponownie stosuje wielkie zakończenie. 1 … 2 … 3!
Zwycięzca: Duże E.

Po spotkaniu wyszedł Drew McIntyre W trudny sposób, do zamknięcia w poniedziałek surowo.

Nie zapomnij odwiedzić Solowrestling, sieć ze wszystkimi plikami wwe wiadomości. Śledź nas na portalach społecznościowych, Serwis społecznościowy FacebookI youtubeI Świergot NS Instagram.

Pamiętaj, następny WWE PPV to Surowe zasady A w Solowrestling będziesz na bieżąco ze wszystkimi istotnymi wiadomościami.