20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

9 słuchawek kompatybilnych z iPhonem w najniższych cenach na Czarny Piątek 2023

9 słuchawek kompatybilnych z iPhonem w najniższych cenach na Czarny Piątek 2023

To najlepsza pora roku na zakup dobrych słuchawek do iPhone’a, a te są najlepsze, jakie znajdziesz.

Czarny piątek oferuje nam wszystkie te świetne słuchawki w niskiej cenie

Czarny piątek to najlepszy czas w roku na wzajemne kupowanie technologii Słuchawki do iPhone’a niezmiennie należą do najlepiej sprzedających się produktów. Jest to niezbędny dodatek, a w tym sezonie promocyjnym cena spada do minimum. Niezależnie od rodzaju słuchawek TWS, których szukasz, znajdziesz tutaj świetną opcję w najlepszych cenach.

Czarny piątek to najlepszy czas na zakup iPhone’a, iPada lub komputera Mac. Mamy nieodparte oferty na wszystkie urządzenia Apple i wiele więcej.

modele AirPodsów

Skorzystaj z ofert Czarnego Piątku na najlepsze słuchawki do Twojego iPhone’a

AirPods 3

the AirPods 3 to gwarancja sukcesu. Bardzo zrównoważone słuchawki i świetne dla wszystkich użytkowników iPhone’a. A teraz możesz go kupić z bardzo ekscytującą zniżką z okazji Czarnego Piątku.

AirPods 3

AirPods Pro 2 (USB-C)

Są to najnowsze słuchawki wprowadzone na rynek przez firmę Apple i są też najlepsze. the AirPods Pro 2 oferują najlepszą jakość dźwięku i bardzo dobrą redukcję szumów. A teraz w Czarny Piątek są po cenie minimalnej.

AirPods Pro 2 (USB-C)

Sony WH-1000XM5

Bez wątpienia jeden z Najlepsze słuchawki, jeśli szukasz dobrej jakości dźwięku. Sony to jedna z najlepszych marek, a XM5 szczyci się tym, że jest najlepszy w swojej klasie, oferuje imponującą aktywną redukcję szumów, a teraz oferuje niesamowitą zniżkę w wysokości co najmniej 100 euro.

Sony WH-1000XM5

Sony WH1000XM4

właśnie w Starsze pokolenie Słuchawki Sony są również bardzo interesujące, mają bardzo dobre funkcje i przystępną cenę Spadł prawie 150 euro. Za 200 euro są to niesamowite słuchawki dla Twojego iPhone’a.

Sony WH1000XM4

READ  WhatsApp | Jak dodać numer Luzii | Zabawa sportowa

Sony WH-CH520

Idealny dla wszystkich, którzy czegoś szukają Prosty, prosty i z dużą baterią, wytrzymuje do 50 godzin. Za tę cenę są niewątpliwie najlepszą opcją, jeśli chcesz mieć słuchawki nauszne w najlepszej cenie.

Sony WH-CH520

Sony WF-C700N

więcej niż jeden 40% zniżki W słuchawkach zapewniających niesamowite warunki. Redukcja szumów, małe i lekkie, IPX4, do 20 godzin autonomii, szybkie ładowanie… niesamowite słuchawki w tej cenie.

Sony WF-C700N

Beats Studio Pro

Najnowsze słuchawki Beats są takie Sportowa wersja słuchawek AirPods Max firmy AppleAle za połowę ceny. Mają wszystko, co dobre w AirPods dla użytkowników Apple, a także dla użytkowników Androida. Słuchawki charakteryzujące się doskonałą redukcją szumów i bardzo dobrą jakością dźwięku.

Beats Studio Pro

Pokonuje Studio Buds

Zasilane przez słuchawki AirPods słuchawki Beats Studio Buds są po prostu niesamowite. Charakteryzuje się wspaniałą konstrukcją, aktywną redukcją szumów, trybem dźwięków otoczenia i do 8 godzin ciągłego dźwięku (do 24 godzin pracy na baterii z kieszonkowym etui ładującym).

Pokonuje Studio Buds

Słuchawki Xiaomi Redmi 4 Lite

To jest opcja Najtańszy na liście Jest przeznaczony dla tych, którzy nie potrzebują najlepszej jakości dźwięku i zaawansowanej technologii, a tylko niektórych z nich Słuchawki świetnie sprawdzają się przy słuchaniu muzyki, seriali czy filmów. Trudno dać więcej za mniejsze pieniądze.

Słuchawki Xiaomi Redmi 4 Lite

Ten artykuł sugeruje Obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pomocą konkretnych linków pojawiających się w tej historii, iPadizate otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży iPadizate Aby poznać najlepsze oferty zanim ktokolwiek inny.

READ  Organizacja SEP opublikowała klip wideo w niewłaściwy sposób przedstawiający zaćmienie