21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 najtańszych chińskich SUV-ów w Meksyku na rok 2023

5 najtańszych chińskich SUV-ów w Meksyku na rok 2023

Wraz z pojawieniem się marki Shery Na rynek meksykański rok temu oferta SUV-ów chińskiego pochodzenia staje się coraz szersza. Dlatego jesteśmy zainteresowani pomocą w znalezieniu najkorzystniejszej cenowo opcji.Podjęliśmy się sporządzenia listy najtańszych chińskich SUV-ów.


Ostrzegamy, ta lista nie mówi, który z nich jest lepszy, bezpieczniejszy lub szybszy. Tyle, że to jakie są najtańsze ciężarówki chińskich marek, które można dziś kupić w Meksyku. Chodźmy się z nimi spotkać, ale nie wcześniej niż wyjaśnimy, że rozważamy i ustalamy ceny wejścia dla każdego modelu w maju 2023 r.


1. JAC Sei2 2023: Cena: 299 000 pesosTo najtańszy chiński SUV, jaki można dziś kupić. Ma 4,1 metra długości. Posiada czterocylindrowy silnik o pojemności 1,5 litra, który rozwija moc 111 koni mechanicznych. Występuje w wersji manualnej i automatycznej. Posiada wyposażenie kompatybilne z 9-calowym ekranem dotykowym kompatybilnym z Android Auto i Apple Carplay. Zapewnia minimalne bezpieczeństwo dzięki podwójnym poduszkom powietrznym, ABS i kontroli stabilności.


być widzianym: Wersje i ceny JAC Sei2


2. JAC Sei4 Pro 2023: 353 000 pesosJAC oferuje nam kolejny niedrogi model o długości 4,4 metra. Dostępny z dwoma silnikami: czterocylindrowym 1,6-litrowym o mocy 118 KM i czterocylindrowym 1,5-litrowym o mocy 147 KM. Transmisja jest ręczna lub automatyczna. Jest dobrze wyposażony. Uwagę zwraca cyfrowy zestaw wskaźników i 10,25-calowy ekran dotykowy. Zapewnia kompatybilność z urządzeniami z Androidem i Apple. Oferuje 6 poduszek powietrznych, ABS i kontrolę stabilności, a także niektóre funkcje wspomagające, takie jak ostrzeżenie o kolizji lub zmiana pasa ruchu.


być widzianym: Wersje i ceny JAC Sei4 Pro


3. Chirey Tiggo 2 Pro 2024: 359 900 pesosREAD  Crocs rozpoczyna współpracę z McDonald's i to będzie wszystko

To podstawowy model marki Chirey, który właśnie przybył w tym miesiącu do Meksyku. Ma 4,2 metra długości. Ma 1,0-litrowy silnik turbo o mocy 101 KM i tylko automatyczną skrzynię biegów. Wyróżnia się obecnością dobrego stosunku ceny do sprzętu. Posiada cyfrową deskę rozdzielczą i 10,25-calowy ekran dotykowy, który jest kompatybilny z Apple Carplay. Oferuje cztery poduszki powietrzne, ABS i kontrolę stabilności.


być widzianym: Wersje i ceny Chirey Tiggo 2 Pro


4. BAIC X35 2024: Cena: 365 900 pesosMarka BAIC ma kilka lat w Meksyku i wszystkie modele pochodzą z Motornation. W tym przypadku mamy X35 o długości 4,3 m. Oferuje silnik 1,5 l o mocy 116 KM, skrzynia biegów może być ręczna lub automatyczna. Przynieś akceptowalny sprzęt. Po stronie infotainment 8-calowy ekran dotykowy jest kompatybilny ze smartfonami z Androidem i Apple. Oferuje minimalny zestaw wyposażenia bezpieczeństwa, dwie poduszki powietrzne, ABS i ESP.


być widzianym: BAIC X35 Wersje i ceny


5. JAC Sei3 Pro 2023: 378 000 pesoPonownie JAC jest na tej liście z tym modelem 4,3 m długości (mniejszy niż Sei4 Pro). Wyposażony jest w 1,5-litrowy czterocylindrowy blok o mocy 118 KM. Ma tylko automatyczną skrzynię biegów. Oferuje akceptowalny sprzęt. Ekran systemu audio-nawigacyjnego o przekątnej 10,25 cala jest kompatybilny z Android Auto, takim jak Apple Carplay. Oferuje pełne bezpieczeństwo dzięki sześciu poduszkom powietrznym, ABS i kontroli stabilności.


być widzianym: Wersje i ceny JAC Sei3 Pro
Do tej pory ujawniliśmy najtańsze SUV-y chińskiej marki, ale nie chcieliśmy wykluczyć, że znasz te SUV-y wyprodukowane w Chinach i są tanie, Ale mają charakter znanych marek. Zobaczmy, czym one są.


READ  Czy zaświadczenie o szczepieniu przeciwko Covid jest obowiązkowe w przypadku zatrudnienia?

6. Chevrolet Grove 2023: 370 400 pesosTen SUV chińskiego pochodzenia wyróżnia się tym, że ma pełne wsparcie i gwarancję marki Bowtie. Długość 4,2 m. Wykorzystuje 1,5-litrowy czterocylindrowy blok o mocy 98 KM. Ręczne i automatyczne pudełko do wyboru. Oferuje dobry stosunek ceny do sprzętu. Wyposażony w 8-calowy ekran dotykowy kompatybilny z telefonami komórkowymi Android i Apple. Posiada cztery poduszki powietrzne, ABS i ESP.


być widzianym: Wersje i ceny Chevroleta Grove


7. MG ZS 2023: 399 900 $Kiedy pojawił się w 2021 roku, ten SUV był najtańszym samochodem, jaki można było kupić, w przypadku modelu z 2023 roku przeszedł lifting. Ma 4,3 m długości. Posiada czterocylindrowy silnik o pojemności 1,5 litra, który rozwija moc 113 koni mechanicznych. Dostępny z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Jest dobrze wyposażony. Wyróżnia się cyfrowym zestawem wskaźników i 10,1-calowym ekranem dotykowym, który jest kompatybilny z Android Auto i Apple Carplay. Od strony bezpieczeństwa bardzo dobrze, sześć poduszek powietrznych, ABS i kontrola stabilności.


być widzianym: Wersje i ceny MG ZS


Jak to jest wymienione, czy myślisz, że pomoże ci przy następnym zakupie? Zostaw nam swój komentarz.