20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Więc możesz uzyskać zniżkę Hot Sale 2023

Więc możesz uzyskać zniżkę Hot Sale 2023

W Wybierz Xatakę Mamy najlepsze relacje z Hot Sale 2023 i udostępniliśmy już różne oferty na konsole. Aby grać jeszcze lepiej, możemy teraz uruchomić Amazon Mexico 34-calowy ultraszerokokątny monitor LG z zakrzywionym ekranem i częstotliwością odświeżania do 165 Hz przez 8999 peso.

Będąc sprzedawanymi i wysyłanymi przez Amazon Mexico, wszyscy klienci będą mogli korzystać z bezpłatnej wysyłki, a najszybsza dostawa będzie zarezerwowana dla osób z aktywną subskrypcją Amazon Prime. Dodatkowo zdobądź nagrody bankowe za to, co zostało:

Ultraszerokokątny zakrzywiony monitor LG 34″ do 165 Hz (dodatkowa zniżka w bankach)

W Wybierz Xatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx

READ  Cena dolara dzisiaj, 21 lutego: kurs wymiany w Hondurasie, Meksyku, Gwatemali i Nikaragui...