22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

4 numery z Club América z ważnymi ofertami z Europy

4 numery z Club América z ważnymi ofertami z Europy

Wpisałem Aktualności On

Po zostaniu mistrzem w Mistrzostwa Al-Fateh 2023 Odwracać Tygrysywielu graczy Klub Ameryki Są pożądani przez wiele drużyn na tym rynku transferowym Andre Jardina Możesz stracić ważne fragmenty Turniej finałowy 2024.

Podczas wywiadu z Claro Sports w Radiu W, prezes sportowy grupy Orły, Santiago BanosaPrzyznał, że w zeszłym tygodniu dla kilku jego członków wpłynęły ważne oferty.

„Często się to zdarza, trzeci raz wygrałem turniej z Ameryką… i za każdym razem na koniec turnieju przychodzi ogromna liczba ofert dla zawodników z klubu. Niestety, oferty z tego tygodnia dla niektórych zaczęli przybywać gracze” – podsumował.

Santiago Baños przyznał, że były oferty za kilku jego zawodników.

„Nie chcemy, żeby odeszli, ale musimy także wysłuchać ludzkiej strony i życia sportowego zawodnika. Jeśli ktoś chce grać w Europie, rozpocznie się rozmowa, a kiedy zostanie osiągnięte porozumienie, będzie ona zakończona. ” Pasuje to do organizacji i pasuje do zawodnika, ponieważ oczywiście decyzja musi zostać podjęta tak, jak zrobiliśmy to w przypadku Mateusa Uribe, (Agustina) Marchesina, (Diego) Laineza i Edsona Alvareza; Nie możesz też powiedzieć: „Hej, nie rób tego”. Dodał: „Zastosuj się do otrzymanej oferty, a ja poinformuję Cię o stanowisku”.

Santiago Baños nie ujawnił nazwisk, ale według wspomnianego serwisu jednym z nich jest właśnie on Alvaro FidalgoKtóry kilka miesięcy temu zapowiedział, że opuści największe gniazdo w Meksyku, aby zostać czempionem.

„Magito” skomentował w wywiadzie, mówiąc: „Nigdy nie myślałem o odejściu bez zostania mistrzem… Nadal jest przed nami długa droga, aby stać się ikoną i zdobywać tytuły. Klub to bardzo wymagający zespół”.

Kim są pozostali gracze, którzy mogą opuścić Club América?

Oprócz Alvaro Fidalgo mówi się o tym także Briana Rodrigueza, Juliana Quiñonesa I Sebastiana CáceresaMogą opuścić Club America. Niewykluczone, że ten ostatni otrzyma ważną ofertę z ligi włoskiej, gdyż według włoskich mediów Napoli rozważa przesłanie oferty wartej około 10 mln dolarów.

Sebastian Caceres jest przedmiotem zainteresowania Napoli.

Kiedy Club America zagra w mistrzostwach Clausura 2024?

Wśród wielu plotek Club America przygotowuje się do meczu z… Białe koguty w Queretarow ramach drugiego terminu turnieju Clausura 2024, który odbędzie się w sobotę 20 stycznia na Camp Nou. Stadion Azteków19:05 czasu kairskiego Meksykktóry zostanie przesłany sygnałem TUDN.

READ  Fernando Alonso poprosił Chico Pereza o 30-sekundową karę

Warto dodać, że podopieczni Andre Jardina po pokonaniu gości rozpoczęli obronę tytułu prawą nogą. Tijuana Zulosz podwójnym Salvadora Reyesagdzie Aguilas wyszedł na boisko z 11 meksykańskimi piłkarzami.