20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

37% Prognoza cen BOME dla SHIB Cloud i PEPE: Czy memecoiny umarły?

37% Prognoza cen BOME dla SHIB Cloud i PEPE: Czy memecoiny umarły?

  • W zeszłym tygodniu BOME było outsiderem w przestrzeni memecoinów.
  • W ciągu ostatnich siedmiu dni spalono ponad 25 milionów tokenów BOME.

Książka Mimi [BOME] W ostatnich dniach kurs kontynuował wzrost, osiągając ponad 11% w ciągu ostatnich 24 godzin CoinMarketCap Dane.

Stał się także drugim najczęściej wymienianym memem w ciągu ostatnich 24 godzin Dogecoin [DOGE]ze sprzedażą na poziomie około 1,14 miliarda dolarów. W ten sposób token zwiększył swoje tygodniowe zyski do 37%.

W rzeczywistości, Solarium [SOL]Token oparty na tokenie został zaprezentowany w Mem walutowy Krajobraz z popularnymi monetami Shiba Inu [SHIB] I Dziecko [PEPE] Radzenie sobie z tygodniowymi stratami w momencie pisania tego artykułu.

BOME nadal ma się dobrze

Nową pompę można przypisać między innymi znacznemu wzrostowi szybkości spalania żetonów.

W ciągu ostatnich siedmiu dni z obiegu wycofano ponad 25 milionów tokenów, jak podało AMBCrypto. Wydmy Rady Dyrektorów, która pomaga wywierać presję deflacyjną na BOME.

Liczba codziennych aktywnych użytkowników BOME znacznie wzrosła w ciągu ostatnich dwóch dni, po ustabilizowaniu się pod koniec marca. W rezultacie wzrosła również liczba codziennych transakcji międzyłańcuchowych.

Na dzień 2 kwietnia łączna liczba portfeli BOME wzrosła do prawie 64 000.

Jednak silna aktywność międzyłańcuchowa nie przełożyła się na więcej rozmów na temat monety w mediach społecznościowych.

Według analizy AMBCrypto danych Santiment, wzmianki o BOME w głównych kanałach poświęconych kryptowalutom gwałtownie spadły po początkowym szaleństwie. Prawdopodobnie będzie to miało wpływ na udział handlu detalicznego w nadchodzących dniach.

Spód

Produkt BOME, produkt przedsprzedażowej manii Solany, wzrósł do 1 miliarda dolarów wartości rynkowej w niecałe trzy tygodnie od premiery.

Stworzony przez producenta dzieł sztuki Darkfarms, który zaprojektował również podobny token PEPE w kształcie żaby, BOME to eksperymentalny projekt tokena, którego celem jest połączenie memów ze zdecentralizowanymi rozwiązaniami do przechowywania.

READ  Profeco advierte sobre 3 marcas de boxeadores masculinos que no cumplen con la normativa

Od czasu przedsprzedaży popyt na BOME gwałtownie wzrósł, a kilka znanych giełd kryptowalut umieściło go na swoich platformach.


Czy Twój portfel jest zielony? Zobacz Kalkulator korzyści SOL


Traderzy detaliczni agresywnie gonią lawinę monet z serii Solana w poszukiwaniu szybkich zysków.

Jednak doniesienia dot złe zarządzanie I Brudna gra Zjawisko to się pojawiło, co skłoniło sceptyków do ostrzeżenia przed takimi inicjatywami.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.