23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

24. miesięczny kurs ustawicznej aktualizacji medycznej 2024 z zakresu alergii, pediatrii i chorób wewnętrznych

24. miesięczny kurs ustawicznej aktualizacji medycznej 2024 z zakresu alergii, pediatrii i chorób wewnętrznych

  • Konferencje będą odbywać się co miesiąc, pierwsza dotyczyć będzie pokrewnych specjalności, druga alergologii i immunologii klinicznej

W celu informowania i aktualizowania wiedzy studentów, specjalistów i lekarzy pierwszego kontaktu zainaugurowano 24. comiesięczny kurs ciągłej aktualizacji medycznej 2024 z zakresu alergii, pediatrii i chorób wewnętrznych, zorganizowany przez Służbę Alergologii i Immunologii Klinicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Puebla (HUP). .

Dyrektor HUP, María Virginia Ortega Alejandre, podkreśliła pracę wykonaną przez organizatorów przez 24 lata: „Dziękujemy za dalsze organizowanie tych sesji, aby wszyscy lekarze byli na bieżąco i nie tracili kontaktu z innowacjami”. „Jakie lekarstwo zapewnia nam w taką pogodę”.

Po inauguracji odbyła się pierwsza z dziesięciu konferencji składających się na program, zatytułowana „Insulinooporność, ocena i zarządzanie”, którą poprowadził internista HUP, José Sergio Babaki Tapia. Prezentacje te będą organizowane co miesiąc. Pierwsza będzie dotyczyć pokrewnych specjalności, druga – alergologii i immunologii klinicznej.

Do najważniejszych tematów należą m.in. „Wczesna diagnostyka i terminowe leczenie chorób prostaty”, „Diagnostyka różnicowa ostrych schorzeń jamy brzusznej”, „Wpływ ultraprzetworzonej żywności na choroby alergiczne”.

Z HUP w tym wydarzeniu wzięła udział Aida López García, kierownik Oddziału Alergologii i Immunologii Klinicznej oraz organizatorka kursu; María Guadalupe González González, kierownik wydziału medycznego; Fernando Navarro Tovar, zastępca dyrektora ds. nauczania, badań i szkoleń w zakresie zdrowia; Christopherson Gingini Caballero Lopez, Juan Jesús Ríos Lopez i Sergio Babaki Tapia, koordynatorzy kursu; oraz Erika Villada Villada, przewodnicząca Komitetu Przyjęć.

T

READ  7 nawyków, które pomogą Ci wdrożyć zdrowy tryb życia