25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zmarła aktorka Niania, najbardziej znana z roli Fran Drescher w serialu Fox Sports

Zmarła aktorka Niania, najbardziej znana z roli Fran Drescher w serialu Fox Sports

Jeden z członków obsady popularnego serialu Niania nie żyje. W wieku siedemdziesięciu lat w swoim rodzinnym stanie Massachusetts w USA Śmierć aktorki Nancy FrangioniKtóry dał życie krewnej Fran Fine, bohaterki komedii, która rozsławiła Fran Drescher na całym świecie.

Jaką rolę odegrała Nancy Frangioni w „Niani”?

Kobieta ta wystąpiła zaledwie w dwóch odcinkach serialu, ale kto śledził wydarzenia przez sześć sezonów, z pewnością ją zapamięta Marsha Fine, kuzynka nianiZ którą nie miała zbyt dobrych relacji, ponieważ była kobietą, która zawsze afiszowała się przed bohaterką ze swoim mężem i swoim statusem społecznym.

Czy znana jest przyczyna śmierci Nancy Frangioni z „Niani”?

Dotychczas, Przyczyna śmierci aktorki nie jest znana.Zadebiutowała w operze mydlanej jako Tara w All My Children w 1977 r., grając tę ​​​​tą postać do 1979 r., zanim w 1980 r. dostała swoją najbardziej znaczącą rolę konspiracyjnego Cecila w Innym świecie. Ten występ przyniósł jej nagrodę dla najlepszego filmu telewizyjnego. Charakterystyczny czarny charakter Streszczenie opery mydlanej. Będzie nadal grać tę rolę przez kilka lat.

W 1985 Frangioni tymczasowo zastąpił aktorkę Andreę Evans, aby zagrać Tinę Lord w One Life to Live. Jej inne role telewizyjne to role Elizabeth Benson w Matlock, Karany w Buck Rogers in the 25th Century i pani Bailey w Highway to Heaven. Frangioni zagrała także w filmach telewizyjnych Sharing Richard i In the Line of Duty: A Cop for Zabijanie..

poza ekranem, Frangione była żoną swojego partnera z gwiazdy Do Inny świat, Krzysztof Richod 1982 do 1996. Razem powitali córkę Mariel. spoczywaj w pokoju.

READ  Fani wierzą, że w The Dangers in My Heart rzeczywiście było coś pysznego – Kudasai