24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zespoły Carlos Vela, LAFC, Lakers i Los Angeles jednoczą się, by pomóc ofiarom na Hawajach — Fox Sports

Zespoły Carlos Vela, LAFC, Lakers i Los Angeles jednoczą się, by pomóc ofiarom na Hawajach — Fox Sports

sport w AniołyKalifornia, aby pomóc Adotkniętych pożarami na Hawajach.

różnić się LAFC dla Carlosa Vela lub Los Angeles Lakersbyły sugerowane Przekazanie 450 000 dolarów Czerwonemu Krzyżowi Aby wspierać wszystkich ludzi.

Barany z Los Angeles Poszli na całość i przyłączyli się do inicjatywy wszystkich drużyn sportowych w regionieWystawili też na sprzedaż koszulki. Nazywa się to „Opieka nad Maui” lub „Cuidado por Maui” po hiszpańsku. 50% zysków zostanie przekazane na rzecz Czerwonego Krzyżaoprócz wszystkiego, co zostało wyprodukowane w kasie i sprzedaży żywności na stadionie Rams.

Czytaj więcej: Nazywa się Efamagasund Gonzalez! Sekret piłkarza o najdziwniejszym nazwisku pojawił się ostatnio w RPA

Możesz być zainteresowany: Paryż 2024: Światowa Lekkoatletyka uważa obecność Rosji na igrzyskach olimpijskich za „mało prawdopodobną”

Co się stało na Hawajach?

Ostatni tydzieńNa Hawajach wybuchło wiele pożarów.

ogień Wpłynęło to lub zniszczyło struktury o wartości ponad 2200 USD w Lahainie i oficjalnie Straty szacuje się na 5,5 miliarda dolarównie licząc tysięcy ofiar, które stały się bezdomne.

On Liczba ofiar pożarów na Hawajachnajbardziej śmiercionośny w Ameryce od ponad wieku pneprzekroczył 100I może się „podwoić” w tym tygodniu, ostrzegają władze, krytykując jego administrację.

„101 osób jest już zaginionych”Powiedział Gubernator Hawajów Josh GreenW przemówieniu telewizyjnym dodał, że ekipy ratownicze przeszukały już ponad jedną czwartą obszaru poszukiwań, który miały do ​​przeszukania.

READ  Trzęsienie ziemi o sile 6,9 ​​stopnia na Tajwanie wywołało ostrzeżenia o tsunami

W ciągu najbliższych 10 dni liczba ta może się podwoić.oszacowano wcześniej w CNN.

Władze wyjaśniły, że do tej pory prześledzono tylko 25% dotkniętego obszaru.

Kliknij tutaj: Światowi medaliści w nurkowaniu nie będą musieli brać udziału w wybranych Igrzyskach Panamerykańskich w Meksyku