25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zbrodnia meksykańskiego ścięcia żony i przerażenia Bułgarii

Agencja / przez Reuters

44-letni mężczyzna Z podwójnym obywatelstwem hiszpańskim i meksykańskim, został aresztowany w czwartek w Bułgarii po tym, jak przyznał się do zamordowania i rozczłonkowania swojej bułgarskiej żony oraz zakopania szczątków na drodze.

Źródła śledztwa ujawniły lokalnym mediom, że morderstwo miało miejsce w ubiegłą sobotę w miejscowości Razgradi Około 270 km od Sofii, gdzie zatrzymany jest zdefiniowany jako Pablo Sanchez mieszkał z żoną i trójką dzieci w mieszkaniu należącym do teściów.

Ojciec Silvii, Yordanova Petrova, zgłosił jej zniknięcie w niedzielę, a podczas pierwszych przesłuchań mąż twierdził, że nie wie, gdzie jest jego żona.

„W poszukiwaniach przyłączyli się ochotnicy z Razgradu i przeanalizowano ogromną ilość informacji, aby dowiedzieć się, co naprawdę się wydarzyło. „Podczas pracy uzyskano informacje o morderstwie i poinformowano prokuratora generalnego Tihomira Todorowa” – wyjaśnił dyrektor Regionalny Dean Minkov. Dyrekcja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Według jego oświadczenia, około godziny pierwszej dziś rano, w czwartek, w Zachodnim Obszarze Przemysłowym miasta, Części ciała Sylwii zostały znalezione zakopane w 4 różnych miejscach.

Komisarz Minkoff wyjaśnił, że lokalizację szczątków wskazał mąż Silvii, Pablo Sanchez, Urodził się w Meksyku i posiada obywatelstwo hiszpańskie. Początkowo był przetrzymywany przez kilka godzin, ale po tym, jak pokazano mu kilka nagrań, w końcu przyznał się do zbrodni.

Według lokalnych informacji prasowych Sanchez został opisany jako mężczyzna”.Zbyt akademickiWielojęzyczny, wegański i wegański Szczepionki. Podobno uzyskał certyfikat ekonomisty w Mexico City, obecnie pracuje na lotnisku na Teneryfie w Hiszpanii i wydaje się, że zajmuje ważne stanowisko.

Władze wskazały, że domniemany zabójca zbudował „dobra wymówka’, Od miejsc, w których szczątki się ukryły Daleko od domu, w którym zginęła SylviaProkurator Regionu Razgrad Tichomir Todorov wyjaśnił podczas konferencji prasowej.

Wydawało się jednak, że zdjęcia zrobione przez miejskie kamery zakończyłyby się potwierdzeniem zbrodni.

READ  Thalia pokazała zniszczenia wyrządzone jej domu w Nowym Jorku po powodzi

Przypuszczalnie z wystarczającą ilością tych dowodów, Sanchez w końcu przyzna, że ​​poderżnął żonie gardło w ich łazience. Później rozczłonkował zwłoki i odbył kilka wycieczek rowerowych, aby przetransportować szczątki zwłok do różnych części miasta.

Prawdopodobną przyczyną morderstwa był motyw”.Zazdrość”, wyszczególnione przez prawnika okręgu Razgrad.

Lokalne media podały, że trójka dzieci pary jest pod opieką dziadków. Okazało się, że morderstwo zbiegło się z urodzinami najstarszego syna, którego wiek waha się od 15 do 16 lat. „Pozostałe dwie mają 8 i 5 lat.’, wybierz Prokuratora.

Na polecenie aresztowanego policja zidentyfikowała dziś jego głowę, której nie znaleziono ostatniej części ciała.

W przypadku procesu i wyroku skazującego, Domniemany zabójca może zostać skazany na dożywocie.

Czytaj: