24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ximena, siostra Mayi Nazor, podbija Instagram swoimi najodważniejszymi zdjęciami

Ximena, siostra Mayi Nazor, podbija Instagram swoimi najodważniejszymi zdjęciami

Ximena jest środkową siostrą w rodzinie Maja Nazor, influencerzy Jest byłą partnerką rapera Santa Fe Clan i podobnie jak jej siostra różni się od niej Aktywność w mediach społecznościowych I nawet raz na jakiś czas pojawia się na Instagramie ze swoimi najodważniejszymi zdjęciami.

Ximena uwielbia popisywać się w bieliźnie. foto: Instagram

Ximena jest środkową siostrą

Pochodzi z Cuernavaca, Morelos, 20-letnia Ximena idzie w ślady Mayi I postanowiła odważyć się zrobić więcej w sieciach społecznościowych, gdzie pojawia się otwarcie Woli bieliznę i bikini Oraz inne odważne kreacje, które pozwolą jej wyeksponować nieprzeciętną urodę.

Nie wiadomo, co robi Ximena, ale jasne jest, że Jej starsza siostra, Maya, zawsze wypatruje swoich postówGdzie okazuje swoje pełne poparcie i potwierdza urodę młodej kobiety komentarzami typu: Kocham Cię piękna i cudowna.

Ximena jest bardzo podobna do Mayi. foto: Instagram

Odważna postawa Ximeny Nazora

już teraz, Ximena ma ponad 165 000 obserwujących na swoim koncie na Instagramie, z którym zgadza się, gdy tylko jest to możliwe odważne pozy Lub gorące zdjęcia, które pokazują podobieństwo piękna między nią a jej siostrą, Mayą.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi z Mayą Ximena przyznaje, że jest zła, ale w mniejszym stopniu niż jej siostry Farah i Maya. Maja to ujawniła Ximena jest najzabawniejszą z trzech sióstrBo lubi robić śmieszne miny i takie tam.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć, którymi Ximena Nazor skradła najwięcej westchnień i które wywołały poruszenie na portalach społecznościowych, by podkreślić atuty blondynki:

czarują odważnymi pozami. foto: Instagram
Jest młodszą siostrą Mayi Nazor. foto: Instagram
Ximena ma 165 tysięcy obserwujących w sieciach. foto: Instagram

Czytaj:

Maya Nazor afiszuje się odważnym wyglądem swoich sióstr, Ximeny i Farah

Siostra dziewczyny z klanu Santa Fe, Mayi Nazor, pojawia się w sieciach w seksownym bikini | Kino

READ  Król Carlos III jest rzadko przyłapany na przytulaniu żony królowej Camilli