5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wynoś się z powietrza! Twierdzą, że TV Azteca zwolniła Carmen Muñoz; poza „Al Extremo”

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Po 5 latach w Azteca TV, upewnij się, że kierowca Carmen Munoz Został wykluczony z firmy i jej programu do skrajnościGdzie był inicjatorem po jego odejściu zakochiwać się w roku 2020.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Oferty na YouTube Alejandro Zuniga Potwierdź, że kierowca wyjechał nie tylko do skrajności, ale także z Ajusco, a także ujawnienie, w jaki sposób te informacje zostały ominięte.

Carmen Muñoz jest poza „Extremo”, tak panowie, co zostało potwierdzone w ostatnich godzinach. Carmen Muñoz nie jest już jednym z głównych liderów tego programu”.

Zúñiga zauważył, że była to wielka strata dla telewizji Azteca, ponieważ jest jednym z najlepszych liderów kanału, poza tym, że program miał dobrą widownię.

Carmen dołączyła do obsady do skrajności W maju 2020 r., po tym, jak został usunięty z zakochiwać się zrobić miejsce dla Penelope Menchaca. Spektakl zatrzymał się kilka miesięcy po nagraniu Najgorsze poziomy oceny.

I jest youtuberem, który opublikował to w oficjalnych sieciach społecznościowych do skrajności tak Usunęli zdjęcie Carmen Muñoz za reklamy i materiały promocyjne, a także Ich nazwa została usunięta z opisu z transmisji w Instagram.

Na zdjęciu widać sterowniki: Alain Hernandez, Annette Coboro, Aurel Estrada, Gabi Crassus I Gabi AvilaJednak nie ma śladu Carmen Munoz.

Wśród plotek, które miał Problemy rodzinne, Jak wspomniano Alex Cafe Kilka dni temu w swoim felietonie Carmen też Wykluczony z promocji świątecznej ze stacji telewizyjnej Ricardo Salinas Bligo, co wskazuje, że pochodzi również z Azteków.

Nie jest pokazywany w programach świątecznych, co oznacza, że ​​nie pojawia się w telewizji Azteca, nie tylko w „Al Extremo”. jaki jest powód? Nie poszła wyjaśnić, ale krążą pogłoski, że członek jej rodziny jest w złym stanie zdrowia i że są problemy z mężem”.

Jak pamięta, w maju 2020 roku mówiono, że kierowca mieszkał Przemoc domowa, niewierność i przemoc emocjonalna, Jak wspomniano TVNotatkiKim jest jej mąż Juan Angel Esparzakto jest aktorem? Telewiza.

READ  Salma Hayek dedykuje swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame swoim zwolennikom

Carmen zaprzeczyła temu na antenie i tak powiedziała To wszystko było kłamstwem, 16 lat razem (obecnie 17), była pewna, że ​​chce tego w swoim życiu, ponieważ się pogodzili rodzina.

Mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwą kobietą i że Juan Angel jest osobą, z którą chcę dożyć starości. Między mną a nim jest dużo komunikacji, jesteśmy bardzo spokojni, na początku nas to rozśmieszało. Ważną rzeczą jest miłość, którą mamy jako para, jest pracowitym mężczyzną i wie, że go podziwiam i szanuję, ponieważ on mnie lubi i on mnie szanuje” – powiedział wówczas były gospodarz „Enamorándonos”.

Warto zauważyć, że kierowca nie skomentował sprawy i zachował w sieciach absolutną ciszę, ale wiadomość o jej odejściu z firmy krążyła od zeszłego tygodnia.

Chociaż krążyły plotki tak Patty Chaboy Miała z nią coś wspólnego, ponieważ jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w telewizji, zaprzeczyła Skorpion za kierownicąPotwierdzenie, że Carmen wyjechała na wakacje.

Źródło: kanał YouTube Alejandro Zunigi, Instagram @extremotv i carmenmoriginal