19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciekła data premiery PlayStation 6 (PS6): kiedy i ile będzie kosztować?

Wyciekła data premiery PlayStation 6 (PS6): kiedy i ile będzie kosztować?

Ponadto dokumenty sądowe złożone przez Microsoft, jego głównych konkurentów, dotyczące przejęcia Activision Blizzard, w których Potwierdza to Sony Następna konsola zadebiutuje w 2028 rokui przestrzegać użytecznych cyklów życia wszystkich swoich kontrolerów.

ps6.jpg

Plotki o dacie premiery PS6 narastają, a minął już rok.

Microsoftu Zaproponowała dalsze udostępnianie gier Activision na platformie Stacja Play Tylko Do 2027 roku, kiedy to SIE (Sony Interactive Entertainment) wypuści na rynek konsolę nowej generacji Stacja Play (Co ma się stale zdarzać…)” – głosi dokument, w którym przekreślony jest rok 2028.

Dlaczego planowana data premiery PlayStation6 to rok 2028?

Poza tymi dokumentami i tamtymi Sony Zachował spójność nazewnictwa swoich konsol, więc następna zostanie wywołana PlayStation 6Nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia tego ani wersji Pro PS5 Albo konsolę nowej generacji.

Jeśli chodzi o rok premiery PS6że w dokumentach widnieje rok 2028 Microsoftu Z tego względu, że jeśli ten termin zostanie dotrzymany, to… PS5 Trwałoby to siedem lat, tyle szacowano Sony (i Microsoft) poświęcili trochę czasu na modernizację swoich najnowszych konsol.

Sony PS1 zostało wydane w 1994 r., a PS2 sześć lat później, w 2000 r. PlayStation 4 pojawiło się w 2013 r. i cieszyło się siedmioletnim okresem przed premierą PS5 pod koniec 2020 r., podobnie jak PlayStation 3 (urodzone w 2006 r.) również pozostało na rynku rynku przez siedem lat, zanim odniósł sukces. Pokazanie nowej konsoli pod koniec 2027 lub 2028 roku byłoby zgodne z tym schematem.

Jakie nowe funkcje oferuje konsola PS6?

Szczegóły techniczne PS6 Nie udało się ich jeszcze zidentyfikować. Zgodnie z prawem Moore’a, Sony Będzie kontynuować współpracę z AMD w celu opracowania zarówno PS6, jak i PS5 Pro.

Sojusz ten pozwolił na PS5 Zawiera chipset AMD, który upraszcza takie rzeczy, jak kompatybilność wsteczna i granie obejmujące generacje. Nowa generacja chipów AMD zostanie zaprezentowana w 2025 roku i prawdopodobnie będzie podstawą, na której zostanie zbudowana PS6.

READ  Sztuczna inteligencja: oprogramowanie wykorzystujące sztuczną inteligencję do ulepszania zdjęć | sztuczna inteligencja | czatGPT | Meksyk | Hiszpania | Zagraj w DEPORA

Kolejna spekulacja głosi, że w zestawie znajdzie się nowy dysk SSD PS6, napędzany znacznym postępem, jaki reprezentuje w stosunku do PS5, poprzez znaczne skrócenie czasu ładowania. Jeśli chodzi o przechowywanie, Oczekuje się, że będzie miał co najmniej 1 TB, biorąc pod uwagę trend w kierunku konsol wyłącznie cyfrowych.

Insider Gaming ujawniło innowacyjną funkcję, nad którą pracujemy PS6 O imieniu Stacja Play Spectral Supersolution (PSSR), czyli technologię, która umożliwi granie w gry w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę lub 8K przy 60 klatkach na sekundę. Na PS5 Pro wdrażana jest mniej wydajna wersja PSSR, ale spodziewane jest jej pełne wykorzystanie na PS6.

Ile będzie kosztować PS6?

Aby założyć cena Zawsze może to być skomplikowane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nadal nie ma szczegółów na temat parametrów technicznych urządzeń PS6. Bez dostępu do dokładnych informacji na temat specyfikacji technicznej konsoli nie jest możliwe dokonanie obliczeń ani szacunków co do prawdopodobnego kosztu.

Jednak biorąc pod uwagę ceny premiery poprzednich konsol i specyfikacje techniczne, które obecnie krążą w formie plotek, raczej nie spodziewamy się, że cena uwolnienie PS6 Mniej niż 500 dolarów.

Przy tak wielu innowacjach jest to prawdopodobnie nowy system gry jest urodzony PS6 Może osiągnąć lub nawet przekroczyć próg 600 dolarów.