25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wieloryby obstawiają, że cena MATIC wzrośnie do 1 dolara, więc czy Ty powinieneś zrobić to samo?

Wieloryby obstawiają, że cena MATIC wzrośnie do 1 dolara, więc czy Ty powinieneś zrobić to samo?

  • Kurs MATIC był o 23% niższy niż w tym samym czasie w zeszłym tygodniu.
  • Portfele zawierające od 1000 do 10 milionów monet znacznie wzrosły w ciągu tygodnia.

Rynek kryptowalut pozostał pogrążony w czerwonej strefie Bitcoina [BTC] Większość wiodących altcoinów nie stawiła czoła zmienności spadkowej.

MATIC nie był wyjątkiem, ponieważ również ucierpiał, według niego spadek o prawie 4% w ciągu ostatnich 24 godzin CoinMarketCap.

Natywny token popularnej sieci warstwy 2 (L2) Polygon w momencie pisania tego tekstu był notowany po cenie 0,71 USD, co oznacza spadek o 23% w porównaniu z tym samym okresem w zeszłym tygodniu.

Szansa na zebranie większej ilości?

Tak ostre korekty na hossie zwykle nie są postrzegane z jednoznacznie negatywnymi nastrojami, ponieważ pozwalają doświadczonym graczom na rynku akumulować monety po niższych cenach.

Śledzenie łańcucha Wygląda jak łańcuch Zwrócił uwagę na jednego z tych wielorybów, który wykorzystał wadę do zapełnienia swoich worków.

Wśród wielu altcoinów MATIC zajmuje wysokie miejsce, a zamożny inwestor posiadał ich prawie 2 miliony.

Ale to nie był tylko odosobniony przypadek. Korzystając z danych Santiment, AMBCrypto zaobserwowało znaczny wzrost udziałów Whale Group.

Liczba portfeli mieszczących od 1000 do 10 milionów monet gwałtownie wzrosła w ciągu tygodnia. Jednocześnie znacząco wzrosły duże transakcje o wartości przekraczającej 100 000 dolarów.

Sugeruje to, że wieloryby kupowały wycofania MATIC.

Czy wieloryby są pewne, że MATIC wyzdrowieje?

Impulsem do akumulacji były optymistyczne prognozy dla MATIC.

Pomimo zauważalnego spadku, według analizy AMBCrypto danych Hyblock Capital, w chwili pisania tego tekstu około 55% wszystkich transakcji wielorybów dla MATIC na Binance miało charakter długi.

Oznacza to, że są pewni ożywienia gospodarczego w krótkim okresie.


Czy Twój portfel jest zielony? Zobacz Kalkulator zysku MATIC


Negatywne komentarze są powszechne

Spadające ceny przyczyniły się jednak do wzrostu negatywnych komentarzy na temat waluty, o czym świadczy negatywnie ważony wskaźnik nastrojów.

READ  To najtańszy przebieg 0 km Hyundaia w 2023 roku... Niskie zużycie benzyny jest nie do pobicia

Zazwyczaj te niedźwiedzie pozycje mogą wpływać na udział inwestorów detalicznych, ponieważ przekonują ich dyskusje, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.