18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp Plus V50.32 APK: Aktualności z najnowszej wersji Yessimods APK |  Zabawa sportowa

WhatsApp Plus V50.32 APK: Aktualności z najnowszej wersji Yessimods APK | Zabawa sportowa

WhatsApp Pozostaje najczęściej pobieraną aplikacją na świecie, ale może konkurować z aplikacją APK Whatsapp plusKroki na piętach. Cóż, plik APK, który zniecierpliwił wielu użytkowników, został teraz zaktualizowany.

Od dzisiaj możesz pobrać najnowszą wersję programu WhatsApp Plus V50.32pełen funkcjonalności, a także rozwiązywanie tych narzędzi, które z jakiegoś powodu spowodowały awarię APK.

Patrzeć: Pobierz aplikację WhatsApp Plus V50.30 – najnowsza wersja z listopada 2023 r

Tutaj opowiadamy o wszystkich nowościach, jakie oferuje najnowsza wersja aplikacji Mod Yessimods, na który wielu czekało.

Co nowego w WhatsApp Plus V50.32: najnowsza wersja z listopada 2023 r

  • Po pierwsze, będziesz mieć teraz nowy wygląd, który był już obecny w zwykłej aplikacji WhatsApp. W ten sposób menu będzie teraz wyglądać pod plikiem APK.
  • Oprócz możliwości oddzielenia czatów indywidualnych od czatów grupowych, masz możliwość wykonywania poziomych rozmów wideo, a nawet będziesz mieć tylko kartę Statusy. Kanały w tej chwili nie będą istnieć.
  • Podobnie WhatsApp Plus V50.32 ma opcję zaplanowania dowolnej wiadomości, a nawet pozostawienia domyślnego tekstu, aby został automatycznie wysłany, gdy rozmówca z Tobą rozmawia.
  • Niestety najnowsza wersja Yessimods, V50.32, nie posiada już funkcji sprawdzania, czy ktoś zablokował Cię w WhatsApp, ale zostaniesz powiadomiony, jeśli Twój znajomy zmieni swoje zdjęcie profilowe.
  • Masz także więcej motywów, z których możesz skorzystać, ale pamiętaj, że każdy z nich zawiera reklamy. Tylko domyślnie nie zawiera żadnych reklam.
READ  Jak pobrać tę nową wersję i wszystko, co oferuje swoim użytkownikom?