29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Jak ukryć czas ostatniego połączenia | online | Aplikacje | Smartfon | sztuczka | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Jeśli chcesz porozmawiać bez problemu w Następnie pokażemy Ci, jak to zrobić. W aplikacji możesz tworzyć grupy różnych typów, a nawet aktywować różne funkcje oferowane przez aplikację należącą do Facebooka. Ale jest jeden szczegół, który powinieneś wiedzieć: Twoi znajomi zawsze będą wiedzieć, kiedy ostatnio dzwoniłeś.

Czy wiesz, jak to ukryć? Cóż, istnieje kilka sposobów na ukrycie czasu ostatniego połączenia . Najprostszym sposobem jest przejście do ustawień samej aplikacji, ale są też inne szczegóły, które należy wziąć pod uwagę.

Wyglądać: Rozwiązanie: Dlaczego powiadomienia WhatsApp nie pojawiają się

Co najlepsze, nie musisz instalować aplikacji innych firm ani po prostu usuwać niezbędnych narzędzi z Aby to działało normalnie.

Jak ukryć czas ostatniego połączenia w WhatsApp

Aby ukryć czas ostatniego połączenia w Konieczne jest nie tylko dokonanie szeregu poprawek w aplikacji, ale także zastosowanie tych wskazówek, aby nikt nie dowiedział się, że jesteś „połączony”.

Ustawienia WhatsApp

Aby ukryć czas ostatniego kontaktu w WhatsApp, po prostu przejdź do trzech kropek w górnym rogu aplikacji lub ustawień. Teraz przejdź do Konta i Prywatności i kliknij „Ostatni czas”. W tej sekcji wybierz „Nikt”.

W ten sposób możesz naturalnie ukryć czas ostatniego połączenia w WhatsApp. (Zdjęcie: magazyn)

Tryb samolotowy

Jeśli nie chcesz, aby ostatni czas połączenia pojawiał się lub był online w WhatsApp, po prostu aktywuj tryb samolotowy w swoim telefonie komórkowym. Następnie otwórz WhatsApp i sprawdź wiadomości, które chcesz wyświetlić. Następnie ponownie wyłącz tryb samolotowy, aż ponownie otrzymasz powiadomienia.

Narzędzie WhatsApp

Jedną z rzeczy, które mają urządzenia z Androidem, jest możliwość umieszczania wszelkiego rodzaju gadżetów na ekranie telefonu komórkowego. Tam wystarczy dotknąć pustej części urządzenia i dodać widżet. Wybierz WhatsApp, a teraz, gdy otrzymasz wiadomość, możesz ją zobaczyć bez dzwonienia.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected] Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

READ  Metroid Dread jest najwyżej ocenianą hiszpańską grą wideo wszech czasów — Nintenderos