6 grudnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według sztucznej inteligencji tak wyglądałby Benito Budoc w prawdziwym życiu

Według sztucznej inteligencji tak wyglądałby Benito Budoc w prawdziwym życiu

Wpisałem trendy On

Kilka lat temu w telewizji pojawił się film animowany pt „Don Gato i jego gang”który szybko stał się jednym z ulubionych dań całej rodziny, ale dzięki Postęp technologiczny i sztuczna inteligencjaTeraz możemy mieć o tym pojęcie Jaki byłby Benito Budoc w prawdziwym życiu?.

Warto dodać, że w ostatnich miesiącach To narzędzie było tematem kontrowersyjnymze względu na sposób, w jaki można go używać, istnieje już od jakiegoś czasu Są tacy, którzy twierdzą, że to dobrzezostało to przeanalizowane Jak może to wpłynąć na ludzi?.

Historia „Don Gato i jego gangu”

Według InformacjaTen Grupa „Michi”, którzy chcą mieć dobre życie bez pracyukazał się w 1961 roku i był serią CBS.który stoi za produkcją.

Zabawną rzeczą w tej kreskówce było to Koty współistnieją z ludźmiKonkretnie z policją i Oficer Matute, Kto nie przestaje łapać niegrzecznych kotów.

pomimo Głównym bohaterem jest Don Gato członkowie jego gangu, „Cocho”, „Espanto”, „Demostene”, „Banza”, „Benito Budoc”, Mają cechy, które czynią je wyjątkowymi, zwłaszcza w realizowaniu ulicznego stylu życia na Manhattanie.

Sztuczna inteligencja Benito Budoc pojawia się w prawdziwym życiu

Kot ten charakteryzuje się obecnością… Naiwna osobowość i bycie najmłodszym w ganguNie oznacza to jednak, że przestał być prawą ręką Dona Gato.

Jednak dzięki sztucznej inteligencji możliwe jest teraz wpadnięcie na pomysł Jak by to wyglądało, gdyby w prawdziwym życiu był to kot?Podjęliśmy się więc zadania zakwestionowania sztucznej inteligencji i oto rezultaty:

Wiadomości Leonardo AI/MVS
Idogram/Wiadomości MVS
Wiadomości Bing/MVS

Musimy o tym pamiętać Odtworzenie sztucznej inteligencji Benito Bodoque jest hołdemPonieważ różne platformy wpływają również na sposób, w jaki z nimi współdziałamy, i może istnieć margines błędu.