3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według daty, której oczekiwali inwestorzy, Nintendo Switch 2 może pojawić się znacznie wcześniej, niż się spodziewasz

Według daty, której oczekiwali inwestorzy, Nintendo Switch 2 może pojawić się znacznie wcześniej, niż się spodziewasz

Inwestorzy uważają, że premiera Nintendo Switch 2 nastąpi w pierwszej połowie 2024 roku, a więc od oficjalnej premiery minie kilka miesięcy.

Jeśli rok 2023 był dla Nintendo świetnym rokiem, wszystko wskazuje na to, że 2024 będzie znacznie większym. I wydaje się Rok zaznaczony w kalendarzu na czerwono to rok, w którym w Kioto rozpoczyna się następne pokolenie W przypadku Nintendo Switch 2. W tej chwili plotki wydają się skupiać na możliwości uczczenia Nintendo Direct, podczas którego dostarczymy ostatnie fajerwerki na obecną konsolę, choć wydaje się, że inwestorzy mają już konkretną datę pojawienia się następcy i wydaje się, że będzie znacznie bliższy temu, co sobie wyobrażasz.

I po Ostatnie zamknięcie giełdyodkryto, że Nintendo osiągnęło swoje maksymalne wartości, co wydaje się mieć bezpośredni związek z zapowiedzią Nintendo Switch 2. W tej chwili Akcje Nintendo osiągnęły cenę 7902 jenówTo liczba bezprecedensowa od listopada 2007 r., kiedy to – zdaniem kolegów z Nintendo. Zatem ten wzrost udziałów ma sens po zweryfikowaniu Harmonogram ogłoszeń, jakich inwestorzy mogą się spodziewać w związku z Nintendo Switch 2.

Możliwe daty demonstracji i premiery Nintendo Switch 2

Poniżej możesz zobaczyć wszystkie daty, w których odbywa się handel na giełdzie. Należy jednak zaznaczyć To tylko przewidywania oparte na wszystkich plotkach. Które pojawiają się w ostatnich miesiącach, tzw To nie są informacje poufne ani kalendarz udostępniany przez Nintendo Jeśli chodzi o ich oficjalne plany. Jednak wzrost cen akcji japońskiej firmy zawsze był łączony z wielkim ogłoszeniem.

  • Pierwsze szczegóły konsoli zostaną ujawnione w okresie od stycznia do lutego 2024 roku
  • Oficjalna prezentacja Nintendo Switch 2 w marcu 2024
  • Nintendo Switch 2 zadebiutuje w maju 2024 roku

W ten sposób daty brane pod uwagę na giełdzie i wśród akcjonariuszy Nintendo różnią się znacząco od tych, o których dyskutowano kilka miesięcy temu, gdyż Premiera Nintendo Switch 2 planowana jest na okres od września do października. Jeśli oczekiwania inwestorów zostaną spełnione, nowej konsoli Nintendo będzie niewiele ponad ćwierć do urzeczywistnienia się na rynku.