20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Stanach Zjednoczonych, obecnie w Oklahomie, odnotowano kolejną katastrofę łodzi na moście

W Stanach Zjednoczonych, obecnie w Oklahomie, odnotowano kolejną katastrofę łodzi na moście

AP – Patrol stanu Oklahoma zamknął autostradę południową Salisawa Po zderzeniu barki z mostem Rzeka Arkansas.

Funkcjonariusze zamknęli autostradę South Highway 59 około 13:25 po otrzymaniu zgłoszeń o wypadku incydent Rzeczniczka Straży Stanowej Sarah Stewart powiedziała, że ​​policja skierowała ruch w tym rejonie.

Jesteś zainteresowany: Pasażerowie lotu United do Nowego Jorku zostali przekierowani z powodu turbulencji i z niewielkimi obrażeniami zostali zabrani do szpitala

On MostDodał, że obszar przecinający rzekę Arkansas w miejscu ujścia do zbiornika Roberta S. Kerra pozostanie zamknięty do czasu przeprowadzenia inspekcji.

Nie ma żadnych raportów nt ranny „W drodze lub na barce” – powiedział Stewart.

Na ten moment nie wiadomo, jaka jest przyczyna okręt wojenny Uderz w most.

Wiadomość nadeszła, gdy w sobotę inżynierowie pracowali nad podniesieniem skręconej stalowej części zawalonego mostu Francisa Scotta Key Bridge Maryland Po zawaleniu się do rzeki Patapsco, gdy ogromny statek towarowy uderzył w jedną z głównych podpór.

Teraz możesz przeczytać: Zespół inżynierów rozpoczyna proces usuwania części mostu w Baltimore po jego zawaleniu

Jednym z pierwszych celów zespołów na wodzie jest otwarcie mniejszego kanału pomocniczego, aby holowniki i inne małe barki mogły swobodnie przepływać. Starają się także ustabilizować miejsce, aby nurkowie mogli kontynuować poszukiwania Brakuje czterech pracownikówKtóre władze uważają za zmarłe.

Dwóch pracowników zostało uratowanych z wody kilka godzin po wypadku Zawalenie się mostu We wtorek wcześnie rano wydobyto ciała dwóch innych pracowników z ciężarówki, która spadła i zatonęła w rzece. Zasypywali dziury w moście i chociaż policji udało się zatrzymać ruch kołowy po tym, jak frachtowiec wydał wezwanie pomocy, nie była w stanie powiadomić ekipy budowlanej, składającej się z mieszkańców Meksyku, Gwatemali, Hondurasu i Salwadoru.