14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W CCU rozpoczyna się XI Kongres Patologii i Medycyny Jamy Ustnej – ADN

W tym Parlamencie wezmą udział mówcy uznani na całym świecie.


Ciudad Juarez, Chih. (UACJ) – Teatr Gracia Pasquel przy Uniwersyteckim Centrum Kultury (CCU) był sceną rozpoczęcia działalności 11. Kongresu Meksykańskiego Towarzystwa Medycyny Ustnej i Medycyny Ustnej, Colegio AC, który odbędzie się w dniach 29 września – 1 października.

Podczas ceremonii otwarcia nauczyciel Sergio Alonso Soltero Herrera, kierownik wydziału dentystycznego UACJ, powitał członków stowarzyszenia społeczności i podziękował im za wybranie tej granicznej szkoły jako siedziby krajowej, nie wykluczając publicznego uznania. Do lekarzy Juana Carlosa Cuevasa i Alejandro Donohue, którzy pomogli w organizacji imprezy.

„To właśnie ta ciągła synergia, która powstała między uniwersytetami, uczelniami i stowarzyszeniami, dała nam wiele mocnych stron, ponieważ większość z nas ma te same cele: kompleksowe szkolenie ludzi w zakresie patologii, ponieważ wczesna diagnoza i leczenie pomoże poprawiamy jakość życia naszych pacjentów” – zauważył Soltero-Herrera.

Z kolei prezes Meksykańskiego Towarzystwa Patologii Jamy Ustnej i Medycyny Ustnej, Colegio AC, dr Luis Edmundo Calixto Martinez, powiedział, że zagłębiając się w patologię, można ją zidentyfikować „jako jałową naukę: jest to zabijanie samego siebie w badania, to wejść z komórkami i zrozumieć je tak, aby powiedziały nam prawdę.Więc ważne jest, aby uczyć się z tego wszechświata, w którym daje nam możliwość diagnozowania raka, zobaczenia jego złośliwości, a tym samym możliwości leczyć to wcześnie.

Calixto Martinez powiedział specjalistom, że w tej sprawie trzeba „chronić chorych przez każdego z Was, bo w ten sposób pozyskają ludzi”.

Dr Daniel Consandes Cortez, Sekretarz Generalny Autonomicznego Uniwersytetu Ciudad Juarez, ogłosił otwarcie wydarzenia.

Po starcie dr Alejandro Hernández Cárdenas poprowadził program wraz z Konferencją Egzaminu Sądowego Cadavera.

Ponadto w Parlamencie tym wystąpią uznani na całym świecie mówcy, tacy jak dr Ioannis Kotlas, dyrektor Laboratorium Patologii Jamy Ustnej na University of Minnesota College of Dentistry. Oprócz dr Marcio A. Lopez, profesor zwyczajny w Zakładzie Diagnostyki Jamy Ustnej Wydziału Stomatologii Piracicaba- UNICAMP.


Ikona DNA 06

Zapisywanie DNA/plików specjalnych

Chcesz podzielić się informacjami lub wysłać komunikaty prasowe?
Wyślij do nas e-mail.

masz wątpliwości? Potrzebujesz sprawdzić jakieś notatki?
Zachęcamy do wysłania nam e-maila, z przyjemnością to dla Ciebie sprawdzimy.

Śledź nas w naszych sieciach społecznościowych.

READ  240 dni w samotności: SIRIUS-21, projekt symulacyjny wyprawy na Księżyc rozpoczyna się w Moskwie