24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Użyj swojej logiki i dowiedz się, który kubek zostanie napełniony jako pierwszy w tym quizie wizualnym |  Meksyk

Użyj swojej logiki i dowiedz się, który kubek zostanie napełniony jako pierwszy w tym quizie wizualnym | Meksyk

Nadszedł czas, aby sprawdzić wszystkie swoje umiejętności. To jest tego powód test oczu Będziesz miał tylko 10 sekund, aby zdecydować, który z kubków pokazanych na obrazku zostanie napełniony przed resztą. Ten test jest niesamowity, tak jak „Który polega na znalezieniu różnic między dwoma obrazkami” I „Co pokazuje, jak postrzegają cię ludzie wokół ciebie„.

Na zdjęciu widać cztery zamienniki, które w rzeczywistości są 4 filiżankami. Warto dokładnie przyjrzeć się ścieżce, po której płyn będzie wpadał do wspomnianych pojemników, aby móc określić, który z nich napełni się szybciej. Przeanalizuj wszystkie szczegóły i po kilku sekundach udziel odpowiedzi.

Wizualny obraz testowy

Obserwacja wizualnej ilustracji testowej jest niezbędna. Zwykły rzut oka nie wystarczy, aby udzielić prawidłowej odpowiedzi. Zgodziłem się już, mówiąc ci, co musisz zrobić. Reszta zależy od Ciebie. Piłka jest po twojej stronie.

Przyjrzyj się uważnie, gdzie spada płyn, aby określić, który kubek napełni się pierwszy w tym teście wizualnym. | Zdjęcie: Namastet

Dowiedz się o wynikach testu wizualnego

Jeśli przyjrzysz się uważnie, gdzie spada płyn, zdasz sobie sprawę, że obecne są obie ścieżki do kubka 1, 2 i 4 „Zamknięte”. Dlatego jedynym pojemnikiem, który zostanie napełniony, będzie pojemnik nr 3.

Czy uczę się czegoś robiąc ten test?

Ludzie tacy jak ty i ja na ogół błędnie uważają, że większość ludzi ma te same poglądy, postawy, opinie i cechy, więc uciekając się do tego rodzaju aktywności, możemy lepiej się zrozumieć. , jednocześnie czas, który pomoże nam się rozwijać.

Kolejny testowy rozwój w tym filmie

READ  Według nauki jaki jest idealny czas na spacery i obniżenie poziomu cukru we krwi?