18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

US Visa Lottery 2024: Skąd wiesz, czy zostałeś wybrany?

US Visa Lottery 2024: Skąd wiesz, czy zostałeś wybrany?

Pamiętaj, że uczestnicy programu Diversity Visa 2024 muszą zachować numer potwierdzenia co najmniej do 30 września 2024 r.

Już w najbliższą sobotę 6 maja uczestnicy m.in Wizy różnorodności 2024 Będą mogli użyć swojego unikalnego numeru potwierdzenia, podanego podczas rejestracji, na oficjalnej stronie internetowej, aby sprawdzić, czy ich wniosek został wybrany.

On Departament Stanu Stanów Zjednoczonych Ostrzega, że ​​nigdy nie powiadamia uczestników telefonicznie, pocztą lub e-mailem, że zostali wybrani do programu wiz różnorodności.

Jedynym sposobem sprawdzenia, czy zostałeś wybrany, jest bezpośredni dostęp do „Kontrola stanu przychodzącego na stronie dvprogram.state.gov. Nikt nie mógł dać większej szansy na bycie wybranym. Wybór dokonywany jest całkowicie losowo spośród wszystkich ważnych zgłoszeń.

Losowe wybranie nie gwarantuje otrzymania wizy ani rozmowy wizowej. Selekcja oznacza po prostu, że dana osoba kwalifikuje się do udziału w Wizy różnorodnościOn wskazał kierownictwo powiatu Z kraju Ameryki Północnej.

Ten program jest oferowany osobom z krajów o niskim wskaźniku imigracji Zjednoczone państwo Możliwość ubiegania się o wizę imigracyjną, pod warunkiem spełnienia wymagań kwalifikacyjnych.

Należy pamiętać, że okres wpisu dot Wizy różnorodności 2024 Było to między 5 października 2022 r. a 8 listopada 2022 r. Jak co roku Stany Zjednoczone rozdają 55 000 wiz w celu promowania różnorodności imigrantów.

Uczestnicy tego programu mogą wprowadzać informacje potwierdzające, korzystając z następującego łącza (dvprogram.state.gov), począwszy od południa (EST) 6 maja 2023 r.

Uczestnicy tego programu mogą wprowadzić informacje potwierdzające, korzystając z następującego łącza (dvprogram.state.gov) od południa (EST) 6 maja 2023 r.

Pamiętajcie, że uczestnicy w Wizy różnorodności 2024 Muszą je zachować Numer potwierdzenia Co najmniej do 30 września 2024 r.

Ważne jest, aby określić, że Numer potwierdzenia Te, które zostaną wprowadzone do sieci, to te uzyskane podczas wypełniania formularza w celu sprawdzenia statusu walidacji Departament Stanu Stanów Zjednoczonych.

On Numer potwierdzenia Jest kluczem do weryfikacji, a jeśli zostanie utracony, nie można go odzyskać; Nie może powoływać się na listy wybranych w ambasadach czy konsulatach.

READ  Wideo: Mujer lanzó a su hija a jaula de un oso en zoológico de Uzbekistan

Jeśli sprawdzisz w portalu, czy zostałeś pomyślnie wybrany, skontaktujemy się z Tobą e-mail podążać.

Program wiz różnorodności 2024

Gdzie znaleźć wyniki loterii wizowej?

Sprawdź online wyniki loterii wizowej Diversity.

the Wyniki loterii wizowej 2023 Można się z nimi zapoznać do 30 września 2023 r.

the Wyniki loterii wizowej 2024 Będzie dostępny od 6 maja 2023 r.

Upewnij się, że masz numer potwierdzenia rejestracji, aby sprawdzić status swojego wniosku. Jeśli go zgubiłeś, możesz Odzyskaj numer potwierdzenia, wypełniając formularz (w języku angielskim).

Bycie wybranym w loterii wizowej różnorodności nie gwarantuje otrzymania wizy. Wybór oznacza, że ​​możesz przejść do procesu wyboru programu.

Jeśli zostałeś wybrany w loterii Program wizowy dla różnorodności Po spełnieniu wymagań możesz ubiegać się o wizę imigracyjną. Jeśli twoja petycja zostanie zatwierdzona, będziesz mógł przyjechać do Stanów Zjednoczonych i ubiegać się o nią Zielona Karta Lub zieloną kartę i mieszkać jako stały rezydent.

1.- Aby ubiegać się o wizę imigracyjną, Zaloguj się na stronie programu Diversity Visa.

2.- Wypełnij i prześlij formularz DS-260 online, aby ubiegać się o wizę imigracyjną.

3.- Po złożeniu wniosku możesz otrzymać wiadomość e-mail z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną w ambasadzie lub konsulacie USA. Dowiedz się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

4.- Osoba biegnąca z Tobą poinformuje Cię, czy wiza imigracyjna została dla Ciebie zatwierdzona. Dowiedz się, co zrobić, jeśli Twój wniosek wizowy zostanie zatwierdzony lub odrzucony.

Według Bloomberg Online dał jasno do zrozumienia, że ​​jeśli zostanie wybrany, zostanie przekierowany Strona potwierdzenia Z dalszymi instrukcjami, w tym informacjami na temat opłat związanych z imigracją do Stanów Zjednoczonych.

Aby zakończyć proces, wybrane osoby muszą zostać wpuszczone do Stanów Zjednoczonych poprzez wypełnienie tzw Elektroniczny wniosek o wizę imigracyjną (DS-260) Elektroniczna rejestracja cudzoziemców.

Następnie zostaniesz umówiony na osobistą rozmowę kwalifikacyjną, podczas której zostaną zadane pytania dotyczące przyjęć imigracyjnych, w tym kwestie związane z przestępczością i bezpieczeństwem.

READ  Cztery miejsca pracy, które stały się ryzykowne u Daniela Ortegi w Nikaragui

Wszyscy wybrani, w tym członkowie rodzin, muszą uzyskać wizy przed 30 września 2024 r.

Parlament Andyjski zwróci się do Stanów Zjednoczonych o anulowanie wiz dla Peruwiańczyków (24 godziny)

Zgodnie z bramą, użyj hello, zostanie wybrana dla Loteria wizowa Nie gwarantuje, że otrzymasz zieloną kartę. Po wygraniu loterii wizowej nadal będziesz potrzebować:

Sprawdź swoje uprawnienia. Jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących wykształcenia lub pracy, nie będziesz mógł uczestniczyć. Upewnij się, że możesz udowodnić, że masz co najmniej dyplom ukończenia szkoły średniej lub co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego. Paszport musi być ważny.

– Wysłać Formularz DS-260. Po przesłaniu formularza online wydrukuj stronę z potwierdzeniem. Będziesz potrzebować tego dokumentu podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Złożenie dokumentów potwierdzających. Twoja rozmowa kwalifikacyjna nie zostanie zaplanowana, dopóki nie prześlesz zeskanowanych kopii wszystkich wymaganych dokumentów.

– Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli Twój współmałżonek i dzieci również ubiegają się o wizę DV, muszą być obecni podczas rozmowy z Tobą.

Weź udział w rozmowie. Pracownik z Twojej lokalnej ambasady lub konsulatu USA zada Ci pytania dotyczące Twojego wniosku i dokumentów. Na koniec rozmowy pracownik poinformuje Cię, czy Twoja aplikacja została zatwierdzona, czy odrzucona.

Po wykonaniu tych dodatkowych kroków otrzymasz wizę. Twoja wiza DV zostanie umieszczona w paszporcie i otrzymasz podstemplowany pakiet imigracyjny.

Dowiedz się, jakie kroki należy wykonać, jeśli jesteś beneficjentem zielonej wizy.

Aby wjechać do Stanów Zjednoczonych potrzebujesz:

naciśnij Opłata imigracyjna USCIS (220 $)

Podróżuj do Stanów Zjednoczonych przed wygaśnięciem wizy DV

Przedstawić zapieczętowane opakowanie – nieotwarte

Miej pod ręką wymaganą dokumentację medyczną

Wiza studencka na podróż do Stanów Zjednoczonych. informacja

the Wiza do Stanów Zjednoczonych Jest to dokument o dużym znaczeniu dla wielu Peruwiańczyków, ponieważ daje określone pozwolenia na wjazd do tego kraju, czy to w tranzycie do innych miejsc, czy też w celu prowadzenia turystyki, biznesu lub studiów na jego terytorium.

READ  33-letni mężczyzna zmarł po upadku z Grand Canyon Skywalk w Arizonie

przed wykonaniem czynności przed Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki Dowiedz się o rodzaje wiz, o które możesz się ubiegać:

Wizy B1/B2 Są to dokumenty dla wielu gości, takich jak turystyka, biznes lub leczenie. Jest ważny od 5 do 10 lat.

Wizy C1/D Jest przyznawany członkom załóg międzynarodowych linii lotniczych i obcokrajowcom, którzy potrzebują tego procesu i usługi.

Wiza F-1 Umożliwia wjazd do Stanów Zjednoczonych jako student w pełnym wymiarze godzin w college’u, na uniwersytecie, seminarium, konserwatorium, liceum akademickim (średnim), instytucji lub innym programie szkolenia językowego.

Wiza H-2A Pracownicy rolni mogą wjeżdżać do Stanów Zjednoczonych w celu podjęcia tymczasowej pracy w rolnictwie.

Wiza J-1 Jest przeznaczony dla gości z wymiany, którzy uczestniczą w programach promujących wymianę kulturalną, zwłaszcza w szkoleniach biznesowych, podczas gdy M-1 jest przeznaczony na studia nieakademickie lub zawodowe.

Nowa opłata za rozpatrzenie wniosku wizowego

the Ambasada USA w Peru wspomniałem o tym kierownictwo powiatu Podjęto decyzję o podwyższeniu opłaty za rozpatrzenie wniosku o wizę nieimigracyjną (NIV), która zacznie obowiązywać od 30 maja.

the opłaty wizowe Komisja Dyplomatyczna ogłosiła w swoich sieciach, że wizy biznesowe lub turystyczne (B1/B2), BCC i inne numery VIN nieoparte na petycjach, a także wizy studenckie i wizy dla gości z wymiany wzrosną ze 160 USD do 185 USD. .

Podobnie, Płaca W przypadku niektórych wiz nieimigracyjnych dla pracowników tymczasowych opartych na petycjach (kategorie H, L, O, P, Q i R) wzrośnie ze 190 USD do 205 USD.

On kierownictwo powiatu Wskazała, że ​​jest zaangażowana w ułatwianie legalnej podróży do Stanów Zjednoczonych zarówno dla imigrantów, jak i nieimigrantów.

Aby uzyskać więcej informacji o opłaty wizowe Do Stanów Zjednoczonych można odwiedzić stronę internetową Biuro Spraw Konsularnych lub oficjalny portal Ambasada na Facebooku.