5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Układanka logiczna | Znajdź zwierzę, które nie należy do grupy: 99% nie radzi sobie z tą wizualną zagadką | Wirusowe wyzwanie | Obraz wyzwania wizualnego | Wizualne wyzwanie wirusowe | sieci społecznościowe | Facebook | Kolumbia | Stany Zjednoczone | Meksyk | nda nnrt dd | Meksyk

Nowy Wywołało to spore poruszenie wśród użytkowników i inne sieci społecznościowe. ten Że wtedy pokażemy Ci, jak rzucić wyzwanie nie tylko naszym umiejętnościom wizualnym, ale także naszemu zdrowemu rozsądkowi. Zwróć więc uwagę i spróbuj znaleźć rozwiązanie.

Następnie pokażemy Ci ilustrację Wizualna łamigłówka dzisiaj. Na zdjęciu można zobaczyć różne zwierzęta: tygrysa, słonia, wilka, krowy, lwa, zebrę, lisa, żyrafę i inne. Wystarczy odpowiedzieć, który z nich nie należy do grupy.

Aby podnieść poziom trudności układanki logicznej, dajemy Ci tylko 15 sekund na znalezienie rozwiązania. Spróbuj oddzielić zwierzęta według ich diety, siedliska i innych cech. Jeśli nadal nie możesz znaleźć tego, który nie pasuje, sprawdź poniższe zdjęcia.

pełen obraz

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi i odpowiedz: które zwierzę nie należy do tej grupy? Zdjęcie: Debor

Rozwiąż wirusowe wyzwanie

15 sekund się skończyło, a jeśli dotarłeś do tego punktu, to dlatego, że prawdopodobnie oblałeś tę zagadkę logiczną. Zwierzęciem nienależącym do tej grupy jest krowa, ponieważ jako jedyna pochodzi z gospodarstwa. Podczas gdy inne to dzikie zwierzęta.

Odpowiedź na tę logiczną zagadkę brzmi: krowa.  Cóż, to jedyne zwierzę hodowlane w tej grupie.  |  Zdjęcie: Debor
Odpowiedź na tę logiczną zagadkę brzmi: krowa. Cóż, to jedyne zwierzę hodowlane w tej grupie. | Zdjęcie: Debor

Czym jest łamigłówka logiczna?

ten , znane w sieciach społecznościowych jako wirusowe wyzwania, to hobby lub gry polegające na znajdowaniu rozwiązania pewnych zagadek dzięki naszym umiejętnościom wizualnym i poznawczym.

Aby móc rozwiązywać najczęstsze zagadki, konieczne jest również skorzystanie z naszej wyobraźni i umiejętności dedukowania. Decyzję należy przedstawić wraz z prostym oświadczeniem.

Jest podzielony na paradoksalne łamigłówki, z oszustami lub kalamburami i względną logiką. W dzisiejszych czasach zagadki logiczne pojawiające się w mediach społecznościowych są znane jako wyzwania wirusowe.

Wiele z tych wyzwań zależy od znalezienia celu ukrytego na przedstawionej ilustracji iw większości przypadków masz określoną ilość czasu na znalezienie rozwiązania.

Pochodzenie wirusowych wyzwań

Wirusowe wyzwania prawdopodobnie sięgają końca XIX wieku, kiedy popularna marka balsamów Dr. Seth Arnolds reklamowała swoje produkty za pomocą przyciągających wzrok ilustracji zawierających łamigłówki logiczne.

Ponad sto lat później te obrazy zostały przeprojektowane i teraz krążą w Internecie. Od tego momentu zaczął publikować różne łamigłówki logiczne, które rzucają wyzwanie ludzkiemu oku i niektórym zdolnościom poznawczym ludzi.

Wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, wyzwania te rozprzestrzeniły się wirusowo na miliony użytkowników, a tym samym stały się jednym z najprzyjemniejszych dzisiejszych hobby.

READ  San Marino 0-10 Anglia; Podsumowanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022