18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

True Beauty – Kudasai będzie animowany w sieci

True Beauty – Kudasai będzie animowany w sieci

Podczas wydarzenia Anime Nowy Jork 2023Platforma Crunchyroll Webtoon jest napisany i zilustrowany przez Yaongi, Prawdziwa pięknośćzostanie zaadaptowany na potrzeby anime i wydany gdzieś w 2024 roku. Platforma Crunchyroll Za jego dystrybucję na Zachodzie odpowiadać będzie on, choć z poprzednich doniesień wynika, że ​​za animację odpowiedzialne będzie południowokoreańskie studio. Co usuwa je z definicji „anime”, ponieważ nie jest produkowane w Japonii.

Yaongi Zaczął publikować mangę za pośrednictwem serwisu NigdyWebtoon w kwietniu 2018 r. i zakończyło się w czerwcu 2023 r. Od stycznia 2022 r. oficjalna wersja angielska zgromadziła ponad 6,6 mln obserwujących i łącznie ponad 825 mln przeczytań. W 2019 roku stała się trzecią najchętniej czytaną serią w serwisie WebtoonA nawet zainspirowany wcześniej wydrukowaną wersją młody komktórego publikacja rozpoczęła się w październiku 2020 r.

Podsumowanie prawdziwego piękna

Jugyeong, która zmieniła się dzięki makijażowi, przenosi się do liceum Saebom, aby zostawić za sobą przeszłość związaną z znęcaniem się. Szkoła znana jest z produkcji idoli, aktorów i wpływowych osób dzięki wyjątkowej tradycji anonimowego głosowania w celu wybrania szkolnej bogini prawdziwego piękna. Agencje rozrywkowe poszukują wybranego studenta. Jugyeong szybko stał się w centrum uwagi, zdobywając tytuł kandydata na kolejną boginię i spotykając się z Sujin, dwukrotną byłą boginią. Jednak za przyjazną fasadą Sojina kryją się złe zamiary. Ich celem jest wyeliminowanie Jugyeonga za pomocą przebiegłych taktyk i pułapek.

Zdeterminowany, aby nigdy więcej nie być ofiarą, Jugyeong konfrontuje się z Sujinem i przysięga, że ​​zostanie następną boginią. Angażuje się w zaciętą wojnę wyborczą, ukrywając twarz bez makijażu. Jednak sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy szkolna ukochana Suho Lee przypadkowo widzi jej nagą twarz, a Joogyung poznaje tajemniczą SeoJun Han, która jest zdeterminowana ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. W miarę jak życie Jugyeonga coraz bardziej splata się z tą dwójką, rozpoczyna się ekscytująca historia o pięknie, intrygach i odkrywaniu siebie. Czy Jugyeong będzie w stanie przezwyciężyć to wszystko, czy też ulegnie presji otaczającego ją świata mającego obsesję na punkcie piękna? Zanurz się w świecie „Prawdziwego piękna” i pozwól, aby dramat się rozegrał.

fontanna: Crunchyroll

READ  To Maria José Suarez, żona Mauricio Barcellaty, który twierdzi, że kierowca odurzył ją narkotykami i znęcał się nad nią