17 czerwca, 2024

To był jego ostatni mecz

Jak mogłoby nie być inaczej? Kyliana Mbappe Pożegnał się Paryż Saint-Germain Z tytułem pod pachą: paryska drużyna po zwycięstwie 2:1 została mistrzem Pucharu Francji Leona W finale pozwoliło to francuskiej gwieździe wznieść nowe trofeum przed wyjazdem.

Po Siedem sezonów Świetny występ, który uczynił go jednym z najlepszych zawodników na świecie i na świecie Historyczny strzelec Dla paryskiego klubu nadszedł czas, aby mistrz świata opuścił paryski klub i zrobi to z tym poświęceniem jako ostatecznym akcentem.

Paris Saint-Germain mistrzem Pucharu Francji.

Muhammad Badra / EFE

Paris Saint-Germain, mistrz Pucharu Francji

To nie była tylko kolejna gra, był tytuł Puchar Francji W sporze z Leona Naprzeciwko w Arena Decathlonu. Podopieczni Luisa Enrique objęli prowadzenie w 22. minucie pierwszej połowy po jego strzelonej bramce Ousmane Dembélé, a w 34. minucie Fabian Ruiz kontynuował awans.

Z tą przewagą dotarli do końca pierwszej połowy, choć Jake O’Brien strzelił gola w 55. minucie i pozostawił PSG walczące do końca. Mbappe rozegrał cały mecz Nie udało mu się strzelić gola, mimo że jego występ był ważny w poprowadzeniu drużyny do tytułu.

Choć nie było jeszcze oficjalnego komunikatu żadnej ze stron, tak nie jest przyszły Francuska gwiazda po Pucharze Europy wystąpi Real Madrytw którym od najmłodszych lat marzył o grze i gdzie ma nadzieję, że uda mu się usunąć pozostałą cierń: zdobycie tytułu. Liga Mistrzów Po tym, jak nie udało mu się tego osiągnąć w przypadku Paris Saint-Germain, co jest prawdopodobnie jego jedynym oczekującym kontem.

Francuska gwiazda opuszcza Paris Saint-Germain Król strzelców wszechczasów klubu, po wyprzedzeniu Edinsona Cavaniego Po zdobyciu sześciu tytułów ligi francuskiej, trzech tytułów Superpucharu Francji, czterech Pucharów Francji i dwóch Pucharów Ligi.

Dzisiaj na żywo mecz Paris Saint-Germain – Lyon: minuta po minucie finału Pucharu Francji