4 maja, 2024

Tigres eliminuje Pueblę w repasażach i awansuje do ćwierćfinału

Po jednym golu Sebastiana Cordovy, tygrysy pokonany i wyeliminowany 1-0 w Puebla awansować do ćwierćfinału koniec 2023 r.

Największa porażka przyszła w 41. minucie, kiedy Tigres nękał bramkę Puebli. Odbicie uzupełnił Brazylijczyk Samir, który podpalił piłkę pełnym łukiem, ale jego strzał przeleciał nad nią, zanim stłumiony krzyk bramkarza.

ciepły! Życie jest włączone, a pchnięcia stają się bronią

I tak jest naprawdę Antoniego Silvy Był to czynnik, ponieważ oprócz podwójnej obrony po pół godzinie gry, strzał Samira był wynikiem „rannego ptaka”, który Gignac był bliski przekształcenia w bramkę, wykonując szybki rzut wolny.

Puebla pozostał w swojej partii. Uporządkuj i stój dobrze w obronie, a następnie szukaj długiego uderzenia Mimo Martineza oraz zranienia i przyspieszenia Facundo Wallera i Omara Fernandeza.

Nastrój drugiej połowy nie uległ zmianie. Tigres zaczął być ostrzejszy w starciu z Puebla, który powoli się przyzwyczajał i nie mógł już przedrzeć się przez środek pola.

Dopiero w 56. minucie Tigres znalazł klucz i zrobił to z dwoma byłymi graczami z Ameryki. Bardzo dobrą asystę zanotował Diego Linez Sebastian Kordowa strzelić do Anthony’ego Silvy, który włożył w to ręce, ale skończyło się na podwojeniu, a bramkarz krzyknął na „Vulcans” i wyrównali 1: 0.

Tygrysy wybaczają! Vigón i Gignac poddali się na drugim miejscu

Podopieczni Siboldiego mieli jeszcze co najmniej dwie opcje na zakończenie gry i nie zrobili tego, chociaż Silva również stał się czynnikiem, który po dwóch dobrych interwencjach obronił Vigóna i Gignaca.

Wtedy pojawiła się pojedyncza sztuka Omara Fernandeza, która podniosła rękę Diego Reyesa Stąd ewidentna kara. Jednak sędzia musiał iść do VAR Aby przejrzeć grę i zgłosić błąd.

Kontrowersje pojawiły się, gdy demaskator Marco Antonio Ortiz pozwolił na zmiany i pozwolił kibicom wywrzeć całą presję na Diego de Buen, który przekroczył rzut karny i wyrzucił go z boiska, zostawiając wspaniałą opcję na korzyść La Frangi.

READ  Canelo Alvarez kontra Munguia | Bilety na walki w T-Mobile osiągają niebotyczne ceny

Tigres zaapelował o obronę przewagi nad Puebla z chęcią, ale z niewielką ilością piłki nożnej i zachętą do wyrównania i posłania podania do rzutów karnych.