30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten telefon Xiaomi za 200 euro wkradł się teraz na listę 10 najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych na świecie

Zaangażowany

Xiaomi Redmi Note 11 zdołał wpaść jako jeden z dziesięciu najlepiej sprzedających się telefonów w kwietniu. To bez wątpienia jeden z wielkich sukcesów 2022 roku.

Seria Redmi Note po raz kolejny przynosi Xiaomi świetną zabawę. W tym przypadku jest to The Uwaga Redmi 11 Jeden z dziesięciu najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych na świecie. Informacje pochodzą z firmy Counterpoint, która przeanalizowała, które modele sprzedały się najwięcej w kwietniu 2022 roku.

Nie jest zaskoczeniem Że Redmi Note 11 jest bardzo popularny na rynku, bo wiedzieliśmy o tym już w listopadzie ubiegłego roku Ten sam smartfon sprzedał pół miliona sztuk w ciągu zaledwie godziny Dopiero po wystawieniu na sprzedaż tylko w Chinach. Oto więcej informacji na temat To ciekawe śledztwo z Counterpoint.

Redmi Note 11 był jednym z najlepiej sprzedających się telefonów w kwietniu.

Xiaomi Redmi Note 11 nadal odnosi sukcesy

Firma badawcza Counterpoint opublikowała dziesięć najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych na świecie w kwietniu. Model jest niesamowity Dziesiąte miejsce zajmuje Xiaomi Redmi Note 11, Bo to jedyny z innej firmy niż manzana s SAMSUNG Udało mu się przeniknąć do „pierwszej dziesiątki”. Uważaj, bo to Redmi Note 11 stanowią 11% całkowitej sprzedaży Xiaomi w kwietniu.

Innym interesującym faktem ujawnionym w tym badaniu jest to, że Co czwarty Redmi Note 11 jest sprzedawany w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. W rzeczywistości jest to jeden z obszarów, w których sukces chińskiej firmy rośnie. Nie przeszkadza to jednak, że miesiąc będzie bardzo pozytywny dla Xiaomi, którego sprzedaż spadła o 25% Odnośnie kwietnia 2021 z powodu braku dostaw.

Redmi Note 11 jest już dostępny na całym świecie, więc możesz również kupić ten bestsellerowy produkt. Przypominamy, że wśród jego wspaniałych właściwości Dobrej jakości ekran AMOLED 90 Hzpodwójny głośnik stereo, Autonomia może trwać do dwóch dni bez problemów i Szybkie ładowanie 33 W, z dołączoną ładowarką. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz zobaczyć Nasza analiza Redmi Note 11.

Z „pierwszej dziesiątki” wyodrębniamy inne interesujące dane, takie jak fakt, że Apple iPhone 13 był najlepiej sprzedającym się telefonem komórkowym W kwietniu na całym świecie o 5,5% całego rynku. Na drugim miejscu jest iPhone 13 Pro Maxpodczas gdy trzeci najczęściej sprzedawany to iPhone 13 Pro. W rzeczywistości w pierwszej czwórce dominuje Apple, co wskazuje, że firma z łatwością zwycięża na globalnym rynku.

Ten telefon Xiaomi za 200 euro wkradł się teraz na listę 10 najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych na świecie

Były to najlepiej sprzedające się telefony komórkowe w kwietniu 2022 roku.

Powinien Zejdź do piątego, aby zobaczyć Samsung Galaxy S22 Ultra 5GPrzy 1,5% sprzedaży. Z najwyższej klasy premium przechodzimy do poziomu podstawowego, takiego jak Samsung Galaxy A13, który jest szóstym najlepiej sprzedającym się telefonem komórkowym. Siódme miejsce zajmuje iPhone SE 2022, a za nim Samsung Galaxy A03 Core i Telefon Samsung Galaxy A53 5G.

Powiązane tematy: Xiaomi

Zaangażowany

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  Możliwe jest otrzymywanie wiadomości WhatsApp przy wyłączonym telefonie komórkowym, tutaj Cię informujemy