22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten laptop do gier ma wszystko, czego potrzebujesz i kosztuje 250 euro

Ten laptop do gier ma wszystko, czego potrzebujesz i kosztuje 250 euro

Laptop Lenovo nie pozostaje niezauważony.

Dzięki tej ofercie Amazon możesz to zdobyć Jeden z laptopów gamingowych Lenovo z ogromną zniżką. On Lenovo IdeaPad Gaming 3 6. generacji spadnie na 699 euro Może to być zakup, którego szukałeś. Co więcej, jeśli jesteś użytkownikiem Amazon Prime, przesyłka zostanie dostarczona pod Twoje drzwi szybko i całkowicie za darmo.

Mowa o urządzeniu, na którym nie tylko będziesz mógł wcisnąć swoje ulubione gry, ale może też być jednym z najlepszych laptopów dla studentów. Ma solidną konstrukcję, która nie pozostawia nikogo obojętnym, jest lekki i ma imponujący zestaw specyfikacji. To wszystko, co musisz o nim wiedzieć.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 6. generacji

Kup laptopa Lenovo ze zniżką

Nasz wybór charakteryzuje się solidną konstrukcją i czystymi liniami, których nie może zabraknąć w laptopie gracze. Jego ekran sięga 15,6 cala z rozdzielczością Full HDJest to bardzo dobry rozmiar, który pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi rodzajami treści. Oczywiście nadal wygodnie jest przenosić z jednego miejsca na drugie.

Laptop Lenovo nie obniża poprzeczki, jeśli chodzi o kartę techniczną. Ona ma terapeutę Intel Core i5-11320H, RAM 16GB I 512 GB przestrzeni dyskowej, z których niektóre to coś więcej niż tylko liczby rozpuszczalników, które można naciskać bez strachu. Zawiera także kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050, a laptopowi Lenovo niczego nie brakuje.

Należy pamiętać o jednej rzeczy: chiński laptop jest dostarczany bez systemu operacyjnego. w ten sposób Możesz wybrać opcję odpowiadającą Twoim potrzebom. Dzięki temu, co zaoszczędzisz dzięki zniżce Amazon, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem najlepszego. Zapewniam cię, że będzie to najbardziej osobisty laptop, jaki kiedykolwiek posiadałeś.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 6. generacji

READ  Apple bada umowy dotyczące sztucznej inteligencji z wydawcami wiadomości

Bardzo wydajny laptop możesz zabrać do domu ze zniżką w wysokości 250 euro, co nie zdarza się codziennie. Lenovo IdeaPad Gaming 3 Gen 6 to jedna z ciekawszych opcji w cenie poniżej 700 euroBędzie najlepszym sprzymierzeńcem w każdym zadaniu, które chcesz wykonać.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

Ten artykuł sugeruje Obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pomocą konkretnych linków pojawiających się w tej historii, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału transakcyjnego Andro4all Aby poznać najlepsze oferty zanim ktokolwiek inny.