21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten 70-calowy monitor LG jest dostępny w sklepie Walmart

Ten 70-calowy monitor LG jest dostępny w sklepie Walmart

Wpisałem Styl życia On

Czy jesteś już zmęczony swoim starym telewizorem? Jeśli więc chcesz otworzyć duże konto bez wpływu na swoje finanse, warto się o tym dowiedzieć 70-calowy monitor marki LG, który znajdziesz w sklepie Walmart.

Jeśli myślisz, że musisz poczekać, aż przyjedzie Buen Fin, aby skorzystać z dużych rabatów i móc kupić nowy telewizor, to się mylisz, ponieważ w słynnym domu towarowym czeka na Ciebie świetna promocja, której nie możesz przegapić.

Przygotuj więc swój portfel lub kartę, aby móc zakupić kartę i cieszyć się ulubionymi serialami i filmami jak w kinie.

Co to jest telewizor ze zniżką w Walmart?

To jest o LG 70-calowy ekran Ultra HD 4Ka jego regularny koszt to 17 099 pesos, ale tym razem Można go kupić w sklepach Walmart za jedyne 15 490 P.

Warto zauważyć, że jeśli nie możesz kupić go za gotówkę, możesz go również spłacać co miesiąc bez odsetek w 20 ratach po 774,50 P, używając uczestniczących kart kredytowych.

Ten telewizor zapewnia realistyczną jakość obrazu i żywe kolory dzięki technologii REAL 4K, a technologia HDR10 Pro zapewnia wyższy poziom jasności w celu uzyskania żywych kolorów i zauważalnych szczegółów.

Procesor a5 AI 4K generacji 6 automatycznie analizuje i optymalizuje obraz i dźwięk, dzięki czemu zawartość wygląda niesamowicie. Ponadto dzięki AI Audio optymalizuje dźwięk, konwertując kanały 2.0 na 5.1 z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi ulubionymi treściami.

Podobnie, dzięki kontroli jasności AI, zapewnia idealny poziom jasności w każdym środowisku, dostosowując się do jasności otaczającego światła otoczenia.

Natomiast system operacyjny webOS 23 został opracowany, aby zapewnić większy dostęp i wygodę do ulubionych treści. W Moim profilu możesz otrzymywać spersonalizowane rekomendacje filmów i specjalne powiadomienia specjalnie dla Ciebie. Dzięki trybowi Filmmaker możesz oglądać filmy, zachowując oryginalne kolory i ustawienia w chwili ich tworzenia.

READ  Sam Bankman-Fried: Założyciel FTX został zwolniony za kaucją w wysokości 250 milionów dolarów

Już wiesz Ten 70-calowy monitor LG, który znajdziesz w sklepie WalmartNa co czekasz, aby zdobyć swoje?