28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tajna i tania winnica w CDMX, która oferuje pyszne kieszonkowe alkohole za mniej niż 10 pesos

Tajna i tania winnica w CDMX, która oferuje pyszne kieszonkowe alkohole za mniej niż 10 pesos

Za pośrednictwem sieci społecznościowych Różne lokalizacje są wspólne Oprócz tego, że są przydatne do dowolnego rodzaju wyszukiwania artykułów, istnieją również artykuły, które w szczególności mają na celu pomóc światowej gospodarce ludzie; W ten sposób zostało dodane nowe, idealne miejsce do wyszukiwania produktów w sklepie Historyczne centrum CDMX Dołącza do listy polecanych miejsc, w których można zdobyć produkty, które wydają się być dobre ceny.

To jest piwnica z perfumami Centrum CDMX, Który znajduje się pod adresem Correo Mauyor Street 5, lokal 23 został zidentyfikowany jako świt dom; Jednym z ich charakterystycznych produktów lub tych, które najbardziej się wyróżniają, są ich drogie perfumy Można go kupić luzem za jedyne 9 funtów.

Perfumeria w Centrum CDMX

Taki jest użytkownik TikTok został zidentyfikowany jako @novedsmay, udostępnił film pokazujący dokładnie, jak dotrzeć do wspomnianego wcześniej miejsca znajdującego się wewnątrz placu, na którym znajduje się szeroki wybór produktów; Po wejściu po schodach w pierwszej Na piętrze i za łazienkami znajdziesz ten sklep.

Podczas tej wycieczki pokaż użytkownikowi wspomnianej sieci społecznościowej różnorodny Perfumy Które są dostępne dla wszystkich gustów Dla mężczyzn i kobiet; Jednym z najbardziej godnych uwagi są perfumy kieszonkowe, których cena detaliczna wynosi 10 peso, ale za trzy sztuki uważa się 9 peso Hurt.

Bogate perfumy za mniej niż 10 peso w CDMX

W różnych ofertach oferował także inne zapachy, takie jak tenisówki Carolina Herrera za jedyne 63 peso; Również seria produktów perfumeryjnych z Różne błyski i zapachy, idealne do eksponowania różnych strojów w nocy i kosztują 29 pesos.

Inne opcje dostępne we wspomnianym sklepie to Perfumy Do kieszeń W kremowym zestawie perfum za jedyne 20 pesos, który występuje również w różnych zapachach i prezentacjach; W sklepie tym dostępny jest także inny asortyment kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych, np. palety. Cienie do powiek Hello Kitty kosztują 29 pesos za sztukę.

READ  Bitcoin Bulls walczą o obronę 40 000 USD, gdy na rynku kryptowalut nasilają się spadki

Czytaj;

Tajny magazyn chińskich towarów o wartości 30 peso znajduje się w Meksyku

Sekretny sklep z kosmetykami w CDMX, w którym znajdziesz produkty za mniej niż 100 pesos