22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szukać pracy? Aplikuj na ponad 1200 ofert pracy w Polsce

Zdjęcie referencyjne.  / pixabay

Zdjęcie referencyjne. / pixabay

Zdjęcie: Pixabay

Organizacja pozarządowa „Work and Travel” ogłosiła nabór 1200 ofert pracy, dzięki którym Kolumbijczycy będą mogli pracować w różnych sektorach gospodarki w Polsce.

Zaproszenie, otwarte do 19 lipca, skierowane jest do kolumbijskich kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 55 lat, znających podstawy języka angielskiego oraz umiejętności potrzebne do wykonywania zadań operacyjnych i logistycznych.

„Polska budzi duże zainteresowanie wśród imigrantów ze względu na liczne możliwości pracy, jakie stwarza ta branża oraz znacznie niższe koszty życia w porównaniu z Kolumbią w porównaniu do innych krajów europejskich” – powiedział Luz, dyrektor generalny firmy.

Stara się obsadzić wolne stanowiska na konkretnych stanowiskach dla Spawaczy, Logistyki, Przemysłu Produkcyjnego, Budownictwa, Dekoracji i Sektora Spożywczego.

Przeczytaj także: Co stanie się z dolarem w Kolumbii? Co następuje po tygodniu załamania

Zdaniem tej organizacji pozarządowej rejestracja w programie, spełnienie wymogów i opłacenie procedur właściwych dla ofert pracy za granicą gwarantuje, że Kolumbijczycy będą uczestniczyć w:

  • Podróżuj z wizą roczną wydaną przez Ambasadę RP w Bogocie.
  • Trzymaj się planu.
  • Ubezpieczenie medyczne płaciło od 18 do 28 złotych w walucie polskiej za godzinę (od 18 000 do 28 000 dolarów w peso za przepracowaną godzinę).
  • Asystent koordynatorów hiszpańskojęzycznych.
  • Możliwość ubiegania się o pobyt w Polsce przed końcem roku wizowego, co pozwala na sprowadzenie grupy rodzinnej i legalny pobyt w tym kraju.
  • Czas pracy wynosi od 8 do 12 godzin dziennie, a dodatkowe nadgodziny – na życzenie pracodawcy – wynoszą co najmniej 18 złotych, czyli 144 000 dolarów za 8-godzinną dzienną zmianę.

„Imigracja to jedna z opcji, którą Kolumbijczycy mają do budowania przyszłości swojej i swoich rodzin. Biorąc pod uwagę inwestycję i wyzwania, jakie reprezentuje ta ważna życiowa decyzja, bardzo ważne jest, aby we wszystkich przypadkach mieć wsparcie uznanych międzynarodowych operatorów i specjalistyczne wsparcie procesy administracyjne, co tworzy bezpieczne i dostatnie doświadczenie.

READ  Reforma polskiego sądownictwa mająca na celu uwolnienie funduszy europejskich utknęła w konstytucji | Międzynarodowy

Kandydaci mogą znaleźć wszystkie wymagania, korzyści, koszty i dotacje na stronie internetowej www.workandtravelaupair.orgZa pośrednictwem WhatsApp pod numerem 3008141365 lub pisząc na adres [email protected].

💰📈💱 Czy słyszałeś już najnowsze wiadomości? gospodarczy? Zapraszamy do odwiedzenia ich w El Espectador.